Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

İngilizce Kursu

İngilizce Kursu
  • 04.05.2019
  • 269 kez okundu

Hem akademik hem de sosyal İngilizce’niz de size yardımcı olmayı, akademik topluluğun daha güvenli ve dil konusunda yetkin bir üyesi olmanızı sağlamayı amaçlayan Akademik batı dilleri ile bilgi birikiminizi ve deneyiminizi paylaşma, profesyonel ve sosyal ağlarınızı genişletme fırsatları sunularak Türkiye’nin en iyi ve en kapsamlı İngilizce kursu programları sunulmaktadır. Kurslar bilim, mühendislik, tıp ve daha fazlası alanlarında araştırma yapan akademik üyelerin dışında TOEFL, IELTS ve diğer ulusal ya da uluslararası sınavlara girecek olan tüm öğrenci ve öğrenci adaylarının da İzmir, Ankara, Denizli, Manisa ve Bursa İngilizce kursu kampüslerinde en iyi şekilde eğitim programları sunulmaktadır.

Kimler Katılabilir?

Akademik amaçlı ingilizce kursu programlarına lisans, yüksek lisans veya doktora yapan yerli ve yabancı öğrencilerin tamamı katılabilir. Akademik Batı Dilleri İngilizce kursu kampüsleri çatısı altında kurs alan doktora öğrencileri için Akademik İngilizce hakkında bireysel önerilerde bulunulmaktadır. Kurs oturumlarında öğrenmek istedikleri konuları seçerek kendi öğrenme yöntemlerine ve nasıl ilerlemek istediğine karar vermeleri sağlanmaktadır. Katılımcılarla düzenli olarak görüşme ve birbirlerine yardımcı olmak için eşit zaman fırsatı da sunulmaktadır.

Hizmet Çerçevesi

Gerekli İngilizce seviyenize ulaşmak için en hızlı ve en etkili rotayı sunan Akademik Batı Dilleri, bireysel öğrenme gereksinimlerinizi karşılamak için özel olarak eğitim prosedürleri uygulamaktadır. Başarılı olmanız için gereken dil akıcılığını ve Akademik becerilerini edinmenize yardımcı oluyoruz. Oldukça meşgul ve çalışkan bir öğrenci olarak, bu yoğun kursla dönem başına kadar hızlı ilerleme kaydetmeyi garanti edilmektedir. Ortaklaşa geliştirilen özel çevrimiçi değerlendirme ile ilerlemenizin doğru bir şekilde izlenmesini sağlıyoruz. Sizi üniversitede akademik olarak hazırlayacak ve yaşama deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacak hazırlık öncesi İngilizce kursu programlarından  size uygun olan ve hedeflediğiniz bir programa katılım sağlamak için akademik.com.tr web adresini ziyaret ederek tüm detaylara bakmanızı önermekteyiz.

Değerlendirme Hizmetleri

Eğitiminiz boyunca, ilerlemeniz Akademik Batı Dilleri tarafından gerçekleştirilen İngilizce dil değerlendirme testi kullanılarak doğru bir şekilde izlenecektir. Dil becerisinde standart bir çevrimiçi değerlendirme sunulmaktadır. Seçtiğiniz kurs için gereken dil seviyesine ulaştıktan ve gerekli diğer şartları yerine getirdikten sonra geleceğinizi şekillendirebileceğinizi unutmamalısınız. Bu kurslar size sunulan koşulları yerine getirmek için gereken İngilizce seviyesini sağlamak üzerine açılmıştır. Kurslar boyunca düzenli değerlendirme ile her hafta düzenli eğitim verilecek.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ