Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,08 / Satış: 6,10
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

İngilizce Öğrenme Oyunları Ne İşe Yarar?

İngilizce Öğrenme Oyunları Ne İşe Yarar?
  • 08.05.2017
  • 881 kez okundu

Yeni bir dil öğrenmek, ister küçük yaşta çocuklar, ister yetişkinler için olsun, farklı ve zor olarak kabul edilebilecek bir olgudur..

Yeni bir dil öğrenmek, ister küçük yaşta çocuklar, ister yetişkinler için olsun, farklı ve zor olarak kabul edilebilecek bir olgudur.. Kelime ezberlemek ya da gramer öğrenmek tek başına yeterli değildir.Gerçek insanlarla konuşmak pratik yapmak anlamında çok yararlıdır, fakat bu her zaman mümkün olamayabilir. Her ne kadar günümüzde İngilizce bilen insan sayısı artsa da, çevrenizde her an İngilizce konuşacağınız insanlar bulmanız güç olabilir. Böyle zamanlarınızı verimli şekilde değerlendirmek için Cambridge English sitemizde bulunan İngilizce Öğrenme Oyunları pratik kazanabilmeniz konusunda sizlere yardımcı olurlar. Yetişkinler için de gayet eğlenceli kabul edilen oyunlar, çeşitli görseller yardımıyla daha da akılda kalıcı bilgiler edinmemizi sağlar. Cambridge English’de bulunan İngilizce Öğrenme oyunlarıyla eğlenirken öğrenebilme şansını elde edersiniz ve çocuklarınızın da eğlenirken öğrenebilmesini sağlayabilirsiniz.

İngilizce Destek Almak İçin Neler Yapmalıyım?

İngilizce öğrenmek başlı başına yeterli değildir. Hayatımızın her an her dakikası kullanma fırsatı bulamadığımız bu dil, tıpkı diğer diller gibi tekrarlanmadığı müddetçe unutulabilmektedir. Oyunlar oynayarak, çeşitli filmler ve diziler izleyerek İngilizcenize katkıda bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra Cambridge English sizlere İngilizce Destek sunmaktadır. Ücretsiz yüz yüze eğitim, İnternet üzerinden sağlanan gerçek zamanlı eğitim, çevrimiçi kendi kendine çalışma modülleri gibi birçok konuda destek olmaktadır. İngilizce sınavlarına girmeyi düşünüyorsanız, sınavlara girmeden önce sıkı bir çalışma planı yapmanız gerekebilir. Gramer konusunda çok iyi de olsanız sınava kadar geçen zamanda bildiklerinizi unutmamanız adına pratik yapmalı, bunun yanı sıra, İngilizce Destek almayı da ihmal etmemelisiniz.

İş Yerinde İngilizce Bilmenin Avantajları

İşyerinde İngilizce bilmenin katkısını birçok firma içerisinde çalıştığınız esnada rahatlıkla görebilirsiniz. Hatta çoğu iş yeri, iş görüşmesine gelen adaylara İngilizce seviyesini ve sertifikalarını sorarak İngilizce düzeyini öğrenir ve pozisyonunu dahi buna göre belirler. Alacağınız sertifikalar ve gireceğiniz sınavlar sayesinde iş dünyasının kapılarını aralayabilir ve global seviyede bir iş yakalayabilirsiniz. Dünya dili haline gelen İngilizce sayesinde her ülkenin insanıyla anlaşabilir ve bilgi birikiminizi yüksek oranda arttırabilirsiniz.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ