Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,42 / Satış: 6,44

Kara mamba yılan yağı sakalda kullanılır mı?

Kara mamba yılan yağı sakalda kullanılır mı?
  • 30.01.2017
  • 1.272 kez okundu

Bıyık kısaca dudağın üst kısmında çıkan kıl kümesi olarak ve sakal ise yüzde çıkan kıl kümesi olarak bilinmektedir..

Bıyık kısaca dudağın üst kısmında çıkan kıl kümesi olarak ve sakal ise yüzde çıkan kıl kümesi olarak bilinmektedir.. Bıyık ve sakal çıkması erkeklerde ergenlik döneminde başlamaktadır. Bir erkeğin vücut gelişiminin tamamlamasına kadar sakal ve bıyık çıkması ve gürleşmesi devam edecektir.

Sakal ve bıyıkları zayıf ve seyrek olan erkekler çeşitli formüller kullanarak sakal ve bıyıklarını güçlendirmeye çalışmaktadırlar. Sakal ve bıyık gürleştirmek için evde pratik özel kürler hazırlanabileceği gibi kara mamba yılan yağı ve black marble sakal serumu gibi tamamen doğal sakal ve bıyık gürleştiren ürünlerde satın alınabilir.

Sakal ve Bıyık Gürleştirici Sarımsak Kürü

                Sakal ve bıyıkların gürleşmesi için evde basit bir şekilde hazırlanabilen sarımsak kürü son derece etkili bir yöntemdir. Bunun için yapılması gerekenler bir miktar tuz ve birkaç diş sarımsağa sahip olmaktır. Hazırlanan bu sarımsak kürünü yüze uygulanmadan önce yüz bol su ile güzel bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bol su ile yıkanan yüzde buz gezdirilmelidir. Kabuğu soyulan birkaç diş sarımsak ezilerek suyunun çıkarılması gerekmektedir. Ezilip suyu çıkarılan sarımsaklar masaj yapar gibi sakal ve bıyık bölgesine sürülmelidir. Bu işlem düzenli olarak birkaç defa uygulandıktan sonra sakal bıyıklarda gözle görülür bir gürleşme olacaktır. http://www.blackmarblesakalserumu.com/black-marble-sakal-serumu-nasil-kullanilir ürünler nasıl kullanılır merak ediyorsanız buradan okuyabilirsiniz.

Bitki Çaylarının Sakal ve Bıyık Gürleştirici Etkisi

  • 5 poşet ısırgan otu çayı yarım litre kaynayan suya atılır ve 5-10 dakika demlenmeye bırakılır. Demlenen ısırgan otu çayı soğuduktan sonra yüz bu çay ile iyice yıkanır. Durulanmadaki önemli püf nokta bıyık ve sakal dibine masaj yapmaktır. Düzenli kullanımda bıyık ve sakal güçlü ve gür bir hal alacaktır.
  • 2 litre sirkenin içine 100 gram dulavart otu kökü, 100 gram ısırgan otu kökü ve 60 gram sinsir ağacı yaprağı atılır. 8 gün sıcak bir yerde dinlendirilen bu karışım 8 günün sonunda sakal ve bıyık bölgesine masaj hareketleri ile sürülür.

Tamamen Doğal Sakal ve Bıyık Gürleştiriciler

                Tamamen doğal serum ve yağlar ile istenilen gürlük ve güçlükteki bıyık ve sakallara ulaşabilmenin yolları arasında bulunmaktadır. Son zamanlarda kara mamba yılan yağı ve black marble sakal serumu erkeklerin birinci tercihleri arasında bulunmaktadır ve bu serumlar sayesinde istenilen gürlükte sakal ve bıyık elde edebilmek oldukça kolay bir hale gelmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ