Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

Kobi’ler Bulut Web Hazır Web Sitesi Sistemleri ile Zaman Kazanırken Kâra Geçiyorlar

Kobi’ler Bulut Web Hazır Web Sitesi Sistemleri ile Zaman Kazanırken Kâra Geçiyorlar
  • 08 Mart 2019 - 00:27

Değişen teknoloji ile kobi’ler, web sitesi ihtiyaçlarını hazır web sitesi sistemleri ile çözüyorlar. Bu sayede gereksiz ajans görüşmelerinden kurtularak hem zamandan hem de masraflardan kazanıyorlar. Sektöre yatırımları bulunan Bulut Web Site markası, hazır web sitesi sistemlerinde geliştirmiş olduğu web site yazılımını bulut sunucularda küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun fiyatlara sunuyor.

Hazır site fiyatları

Tek bir yazılım üzerinden, bulut sunucularda sunulması fiyata önemli etkeni bulunuyor. Ayrıca Bulut Web tarafından özel olarak geliştirilmiş sabit temalarda esneklik sağlayabilen bileşen özelliği de web site üzerinde hareket alanı bırakıyor. Böylelikle ucuz maliyetlere profesyonel web tasarım hizmeti sunulabiliyor.

Özellikleri neler?

Standart bir hazır web sitesinde içerikler hazır gelirken, Bulut Web yönetim panelinde tasarıma esneklik katacak özellikleri uygulayabilmek için kullanımı kolay özellikler bulunuyor. Sistemde her modül için ayrı bir içerik giriş alanı bulunuyor. Böylece site oluşturmak gereken zorluk seviyesi çok düşük seviyelere geliyor.

Sektörde 2. yılına giren markanın özellikleri tanışma sürecinde sadece tek paket üzerinden sunuluyor. 400 TL olan web site paketlerinin fiyatı ise uzun zamandır 200 TL gibi bir fiyattan satışa sunulmuş durumda.

Web site özellikleri:

– Mobil uyumlu
– Sayfa modülü
– Haber modülü
– Ürün modülü
– Referans modülü
– Galeri modülü
– SEO uyumu
– 8 yabancı dil desteği
– Yüksek kotalar
– Sınırsız içerik girişi
– Uzman destek

Firmanız için hazır web sitesi ihtiyaçlarınızı varsa mutlaka göz atmanızı öneririz.

Kurulum ve teslimat aşamaları

Satın alma işlemleri tamamlandıktan sonra 30 dakika içinde web site, seçtiğiniz alan adına kuruluyor ve yönetim paneli bilgileri tarafınıza iletiliyor. İçeriklerin girişi sonrasında firma tarafından Google haritalar ve Google SEO kaydı ücretsiz olarak yapılıyor.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ