Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Konut Alırken Faiz Ödemeyin, Vade Farkı Uygulamayın ve Peşinattan Kurtulun

Konut Alırken Faiz Ödemeyin, Vade Farkı Uygulamayın ve Peşinattan Kurtulun
  • 08.05.2017
  • 691 kez okundu

Tüm bunların yapıldığı imkanlar emlak piyasasında Birevim tarafından sağlanır. Normalde emlak hizmetleri veren kuruluşlar, vade farkı, kredilere faizler ya da kira yardımları gibi ücret taleplerinde bulunmaktadırlar.

Tüm bunların yapıldığı imkanlar emlak piyasasında Birevim tarafından sağlanır. Normalde emlak hizmetleri veren kuruluşlar, vade farkı, kredilere faizler ya da kira yardımları gibi ücret taleplerinde bulunmaktadırlar. Fakat Birevim bünyesinde yapılan çalışmaların tümü faizsiz konut projeleri kapsamında ele alınarak, beklentilere uygun olarak sağlanıyor. Aslında ev sahibi olurken, kendinize para kalmasını sağlayarak, konut satın almış oluyorsunuz.

Faiz olmaması, vade farkının uygulanmaması ve aynı zamanda peşinat ödemelerinin olmaması biraz karmaşık gelebilmektedir. Fakat bunun için Birevim’in uyguladığı 3 yöntem metodu bulunur. Metotlar, ödeme usullerine ve ülkemizin getirdiği emlak şartlarına göre belirlenerek ayarlanmaktadır. Buna göre Sıra Tespitli Yöntem, Konut Değer Endeksli Yöntem ve Serbest Planlı Yöntem olmak üzere düzenleniyor. Tüm bunlara uygun olarak atılımların sağlanarak, olumlu yönde geri dönüş alabileceğinizi ifade edebiliriz.

Birevim Üzerinden Ev Sahibi Olmak Güvenli mi?

Birevim’in çalışma düzeni, bütçeye göre uygun fiyat ayarlaması yapmak ve taksitlendirme sağlamaktır. Yapılan çalışmalarda, faiz eklentisi evin bedeline ve taksitlere yansıtmaz. Çünkü faiz denilen kavram, evlerin satışlarında müşteriye uygulanmamaktadır. Aynı şekilde vade farklı ya da diğer ücretlendirmeler de buna tabiidir. Birevim’in aldığı ücretlendirme, satılan evin değeri üzerinden verilen hizmet bedelidir. Alınan hizmet bedeli ise, 3 yöntem kapsamında tercih edilen düzende uygulanmaktadır.

  • Peşinat ödemesi de bulunmaz. Yani sizin ev sahibi olmanızı engelleyecek bir miktar para talebinde bulunulmamaktadır.
  • Kefil isteme durumu ise, bazı yapılan komisyon görüşmelerinin verdiği kararlar doğrultusunda olmaktadır,
  • Her zaman Türkiye’nin her yerindeki satılık konutları satın alma imkanınız bulunuyor. Bununla ilgili bir kısıtlama sağlanmamaktadır,
  • Faizsiz konut imkanı olduğu gibi evin satış bedeli ne ise onun üzerinden 160 aya kadar taksit imkanı sağlanır.
  • Taksit imkanları hem sabit hem de değişken olabilir. Müşteri bu konuya kendisine de karar verebilmektedir,
  • En az 20 ay ile başlayan taksitlendirmeler, 160 aya kadar devam etmektedir.
  • Kredi notunuzun bir önemi yoktur. Çünkü kredi sistemi üzerinden çalışılmamaktadır.

Sosyal güvence olmaması da ev satın almanıza engel olmadığını Birevim kapsamında söylemek mümkündür. Daha fazlası için sitesini ziyaret edebilirsiniz. Eğer site üzerinde yer alan iletişim formunu doldurursanız, ekipler sizi arayacaktır. Kendinizde telefon ile arayabilir ya da şubelerine gidebilirsiniz.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ