Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Mama Sandalyeleri

Mama Sandalyeleri
  • 19.02.2018
  • 838 kez okundu

Ek gıda sürecinde özellikle mama sandalyeleri kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bebeklerin rahatça yemek yedirilebilmesi için kullanılmaktadır. Farklı özelliklerde hazırlanan modeller her aile için en uygun seçimin yapılacağı daha fazla modele ulaşılmasını sağlamaktadır. Her markanın ürün seçeneklerini aynı anda sitemiz üzerinden online olarak görüntüleyebilirsiniz. Bebeklerde uygun pozisyonda oturma veya yatırma fonksiyonları yemeği daha rahat şekilde yedirme imkanı sağlamaktadır.

En kaliteli markaların mama sandalyeleri arasından seçim yaparken modelleri karşılaştırabilirsiniz. Değişen özelliklerin yani sıra farklı desen ve renklerde hazırlanan modeller kullanıcılar açısından yapılacak olan tercihleri belirlemektedir. Ürünlerde belirlenen fonksiyonlar kullanım sırasında istediğiniz gibi farklı açılar ile yatırma ve belli yüksekliğe göre ayarlama imkanı sağlamaktadır.

Mama Sandalyesi Modelleri

Modeller için belirlenen özelliklere göre kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Seçtiğiniz modelleri www.welcomebaby.com.tr adresi üzerinden sipariş vererek satın alabilirsiniz. Bebek sahibi olacak aileler için özellikle ek gıdaya geçiş sürecinde daha kolay şekilde bebeklerin yemek yedirilmesini sağlayacak ürün seçeneğidir. Yatar pozisyonda veya farklı ayarlama özellikleri ile sandalyeler bebeklere göre ayarlanarak kullanılabilir.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ