Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Mevlütleriniz İçin Yasin Kitapları Mevlidimvar’da

Mevlütleriniz İçin Yasin Kitapları Mevlidimvar’da
  • 25.07.2017
  • 740 kez okundu

Mevlütler ve kandillerde kullanılan bir takım nesneler vardır. Yasin cüzleri de bunlardan biridir.

Mevlütler ve kandillerde kullanılan bir takım nesneler vardır. Yasin cüzleri de bunlardan biridir. Mevlütler  için çok önemli olan yasin kitapları mevlütler ve özel günler için son zamanlarda toplu olarak sipariş edilmeye başlanmıştır.

Toplu Yasin cüzleri renk  ve ebat seçenekleri arasından erkek bebek mevlüdü, kız bebek mevlüdü, asker mevlüdü, vefat mevlüdü gibi kullanılacağı mevlüt türüne göre özel olarak seçilip sipariş edilebilir.

Yasin cüzleri isteğe bağlı olarak diğer mevlüt eşyaları ile birlikte toptan sipariş edilebilirler. Hatta birbiriyle renk ve desen uyumu sağlanarak oluşturulan mevlüt paketlerine eklenerek de sipariş edilebilirler.

Okuyucuların Yasin cüzlerini toptan sipariş etmeyi seçmelerinin birkaç nedeni vardır. Bunlardan biri bu ürünlerin Mevlütlerde kullandıktan sonra davetlilere hatıra olarak dağıtmak için uygun olmalarıdır. Toplu sayıdaki yasin cüzlerinin üzerine etiket şeklinde çıkartılan kısa yazılar eklenebilmektedir. Böyle bir uygulamanın yapılıyor olması fiyatta çok bir değişikliğe neden olmaz. Ama kullanıcı için normal bir yasin cüzünü çok güzel bir hediyelik nesneye dönüştürür.

Örneğin bir erkek bebek mevlüdü için hazırlanan yasin kitabı dış yüzeyine  ‘’ Mehmet Buğra’nın Bebek Mevlüdü Hatırası ‘’ şeklinde bir yazı eklenebilmektedir. Aynı şekilde bir ayet, hadis veya dua temenni bildiren bir cümle de eklenebilmektedir. Yine yasin cüzlerinin dış kapak seçeneklerinde de farklı  alternatifler mevcuttur. Normal kaplama olduğu gibi kadife kaplamalı Yasin cüzlerinin de kullanımı son derece yaygındır.

Cüzlerin yüzeylerinde olduğu gibi boyutlarında da farklılıklar vardır. Mini boydan başlayarak; cep boy, çanta boy, hafız boy, rahle boy şeklinde sıralanabilirler.

Yasin cüzlerini toptan almak için mevlüt malzemesi ve cami malzemesi ticaretiyle uğraşan firmalarla irtibata geçmek çok kolaydır. Telefonla veya online yoldan sipariş edilip kullanılabilirler. Yine bu ürünler hakkında detaylı bilgiyi de aynı firmalardan almak mümkündür.

https://www.mevlidimvar.com/yasin-kitabi kategorisinde istediğiniz yasin kitaplarını inceleyebilir, güvenli online sipariş verebilirsiniz.

 

 

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ