Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,92 / Satış: 5,95
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Neden Orijinal Yedek Parça ile Onarım Yapılmalı?

Neden Orijinal Yedek Parça ile Onarım Yapılmalı?
  • 27.12.2017
  • 422 kez okundu

Çamaşır makinesi teknolojileri 21. Yüzyıl dünyasında dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Yüksek teknolojiye sahip olan çamaşır makinelerinden, daha mekanik aksam ağırlıklı çamaşır makinesi modellerine kadar, günümüzde çok geniş yelpazede çamaşır makinesi kullanımı gerçekleştiriliyor. Bu durumda sunulan kurumsal Acıbadem Arçelik Servisi hizmetlerinin kapsam yönünden çok daha geniş bir yelpazeye sahip olması gerekliliğini doğuruyor. Profesyonel standartlardaki tüm servis hizmetlerinden, her bir çamaşır makinesi modelinde meydana gelen arızalanma için yararlanılabilmesinin mevcut önemi dolayısı ile geniş kapsamlı ve yüksek teknolojiyle donatılmış olan bir servis altyapısı ile bölgesel kapsamda dünya standartlarına uygun servis hizmetleri sunuluyor.

Tüm çamaşır makinesi modellerinde görülebilecek niteliklerdeki mekanik ve elektriksel arızalanmalar ile ilgili olarak, Ünalan Arçelik Servisi merkezi tarafından profesyonel arıza onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Dünya standartlarına uygun standartlarda şekillendirilen servis altyapısı içeriğinde mevcut olan yüksek teknoloji ürünü olan ekipmanlar ile donatılan gezici servis araçlarının bölge genelinde sürekli olarak, her an müdahale için hazır durumda bulunuyor olması servis hizmetlerinin tüketiciye çok daha hızlı şekilde ulaştırılabilmesini sağlıyor. Çamaşır makinesinde yaşanan sorunlara yönelik olarak hızlı ve kaliteli çözümler oluşturan servis personellerinin düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor olmaları en güncel çamaşır makinesi teknolojisi ve bu teknolojilerde meydana gelebilecek arızalanmalar ile ilgili olarak profesyonel seviyede bilgi ve deneyim sahibi olabilmeleri sağlanıyor.

Arçelik markalı çamaşır makinelerindeki sorunlarda sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımı ile parça değişimi gerçekleştirilmesi konusunda Sarıgazi Arçelik Servisi merkezinde hassas bir yaklaşım sergileniyor. Bu şekilde çamaşır makinesinin arızalı parçasının kısa süre içerisinde yeniden arızalanması veya performans düşüklüğüne neden olması ya da diğer parçaları olumsuz şekilde etkilemesi ve arızalanmalarına yol açması gibi olumsuz durumların önceden engellenebilmesi sağlanıyor. Aynı zamanda da her yıkamada yüksek performans elde edebilecek şekilde çok uzun süreli kullanım potansiyelinin de oluşturulabilmesine yardımcı olan orijinal yedek parça ile gerçekleştirilen parça değişimleri, arıza onarım hizmetlerinin son derece ekonomik standartlarda gerçekleştirilmesiyle tüketici açısından oluşturacağı maliyetin daha düşük seviyelerde tutulmasını sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ