Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Nutrade Protein ve Karnitin Takviyesi

Nutrade Protein ve Karnitin Takviyesi
  • 24.06.2016
  • 664 kez okundu

Spor yapmak, vücut sağlığı için oldukça önemlidir. Özellikle kilo vermenin temel şartlarındandır. Fazla kiloları olanlar diyet yapmanın yanında düzenli olarak egzersiz ve spor yaparak, vücutlarındaki fazla yağlardan kurtulabilirler. Bunun için doğru diyetin seçilmesi ve düzenli olarak spor yapılması oldukça önemlidir. Diyet ve sporun sistematik bir şekilde uygulanması kilo vermenin temel kuralıdır. Öğünlere bir bardak su ile başlamak, besinlerin hızlı yakılmasını sağlar. Öğleden sonra kısa bir yürüyüş dahi olsa spor yapmak, vücut sağlığı için önemlidir. Ayrıca gece uyumadan hemen önce ya da uyumaya yakın herhangi bir şey yemek, kilo almaya neden olacağından dolayı böyle bir alışkanlığınız varsa bırakmalıyız. Son öğünümüz ile uyuma saatimiz arasında en az 4 saat vakit geçmelidir. Vücudumuzu hiçbir zaman tam olarak yormamalı, öğünlerde de yine tam olarak doymamalıyız. Düzenli olarak spor yaparken vücudumuzun bu spora olumlu cevap verdiğinden emin olmalıyız. Vücudumuz için ihtiyaç olan temel besinleri düzenli ve yeterli oranda almamız oldukça önemlidir. Özellikle diyet yaparken temel protein ihtiyacımızı tam olarak karşılayamayabiliriz. Bunun için bazı yardımcı besin ürünlerini tercih edilebilir, böylece mevcut diyetinizi aksatmadan sürdürerek temel besinleri rahatça ve yeterli oranda alabilirsiniz.

Vücudumuzun temel protein ihtiyacını karşılamak kas gelişimi için oldukça önemlidir. Spor yaparken yağlarımızı yakarız ve kaslarımızın dirençlerin artırırız. Yapacağımız protein takviyesi ile kaslarımızın yeterince beslenmesini ve güçlenmesini sağlarız. Nutrade Premium Isolate Protein 2100 Gr protein tozuyla bu ihtiyacımız en iyi şekilde karşılanır. Özel içeriye sahip whey protein ürünü olup, CFM filtreleme teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. %15 oranında 500 dalton boyutuna sahip izole protein içerir. 104 biyolojik değere sahiptir. glutamin ve BCAA bakımından zengindir. Spor yapanların çok daha fazla yarar gördüğü bir üründür. Bundan dolayı spor yapanlara tavsiye edilir. Spora yeni başlayanlar spordan hemen sonra bir servis kullanmalıdır. Orta seviyedeki sporcular için bir serviste sabahları kalktıktan sonra, profesyonel sporcular ise antrenmandan 45 dakika önce bir servis daha almalıdır. Ürün 70 servisten oluşmaktadır. Servisler bir ölçeği 250 ml su ile karıştırarak elde edilir. %87 oranında proteine sahiptir. Şeker ve yağ yoktur. Bu sayede kasların gelişmesinde ve yağ yakımında doğrudan etkilidir.

Bazı vücut tipleri kilo vermeye yüksek oranda direnç gösterebilir. Bu durumda vücudun yağ yakımını hızlandıracak besin takviyesi gerekir. Böylece vücudun göstermiş olduğu direnç daha kolay bir şekilde kırılarak, kilo vermenin yanı sıra kasların hızlı bir şekilde gelişmesi sağlanır. Nutrade L-Carnitine Liquid 3500 Mg 20 Ampul ile kaslarınızı çok daha iyi çalıştırabilecek, vücudunuzdaki fazla yağlardan çok daha kısa sürede kurtulabileceksiniz. Ürünü spordan 20 dakika önce bir tüp almanız yeterli olacaktır. İçerdiği karnitin sayesinde özellikle antrenman sırasında terlemeniz artacak ve yağ yakımı çok daha hızlı olacaktır. Bu sayede etkisini kısa sürede fark edeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ