Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Ödül Töreni İçin Özel Plaket

Ödül Töreni İçin Özel Plaket
  • 02.04.2018
  • 676 kez okundu

Bugün özel yaptırabileceğiniz plaketleri her türlü ödül töreninde, kişilere bu plaketleri takdim edebilir ve başarılarını tescil edebilirsiniz. Bu tür plaketler özellikle çalışanlarınızın veya başarılı öğrencilerinizin için veya durumunuza göre farklı kişilere de sunulabilmektedir. Bilhassa özel tebrikler için de, özel baskılar yaptırmanız ve hediye olarak plaket hazırlatmanız mümkün olacaktır. Çünkü artık internet üzerinden bir çok kaliteli firmanın hizmet veriyor olması ve bu baskı işlerinde uzmanlığı ile yılların tecrübesine sahip olan İdil Reklam, özellikle en iyi hizmetleri sunuyor olmasından dolayı, iyi bir seçim olacaktır. Sizlere en iyi hizmetleri sunarak, nerede olduğunuz fark etmeksizin, her türlü baskı işinizi itina ile yapıyor olmalarından dolayı, çok daha etkili bir şekilde plaketler yaptırmanız mümkün olacaktır. Özel olarak baskı yaptırmak isteyenlerin, bunu ister metal üzerine, isterse de ahşap ya da kristal üzerine de yaptırmalarının mümkün olacağını da söylemek yanlış olmayacaktır. Bol çeşidin yanı sıra, oldukça uygun fiyatlar ile de baskılar yaptırmış olacaksınız. Kolay bir şekilde istediğiniz gibi baskılar yaptırmak, logo, isim, tarih ve tebrik mesajlarını da plaketler üzerine işletmek istiyorsanız eğer, uzmanlığını konuşturan bir ekip ile bunu başarabilirsiniz. Siz de plaket yaptırmak istiyorsanız eğer hemen tıklayın.

En Özel Hediyelik Plaket Modelleri

Bir çok farklı türlerde hediyelik baskılar yaptıkları için, siz sadece ürün seçiminizi, kesim türünü ve yazılacak olan yazıyı seçiyorsunuz. Daha doğrusu yazı da sizin tarafınızdan firmaya gönderiliyor. Sonrasında ise bilgisayar üzerinde baskılarınız görsel olarak hazırlanıyor ve sizin onay vermeniz durumunda, baskıya girerek hazırlanıyor. Hem farklı kesimlerde ve hemde modellerde baskılar ile istediğiniz gibi sizlerde plaket yaptırmanız da böylelikle mümkün hale gelmiş oluyor. Bilhassa tüm bunları uygun fiyatlar ile yapıyor olmalarından dolayı, artık plaket yaptırmak için, en iyi seçimi yapabilecek ve her türlü ihtiyacınızı en güzel şekilde karşılamanın keyfini ve güzelliklerini sizlerde yaşamaya başlamış olacaksınız. Hemen sizlerde İdil Reklam ile plaket işlerinizi halletmeye başlayabilir ve rahatlıkla en özel tasarımlarda baskıların keyfini sürebilirsiniz.

En Özel Plaket Tasarımları

İyi bir ödül töreni için, istediğiniz en özel materyallere baskılar yaptırmak ve böylelikle başarıyı insanlara taktim etmek oldukça gurur verici olacaktır. Ayrıca firmanın kupa, rozet, isimlik, flama, madalyon gibi çeşitli ürünlere de baskılar yapıyor olması, daha fazla seçeneğe de sahip olacağınızın bir göstergesi olacaktır. Tüm özel ödül törenlerinde, davetlerde ve çeşitli başarılarda kişilere yaptıkları ile ilgili özel tebrikler sunmak için sizlerde artık plaket yaptırabileceksiniz. Özel olarak baskı seçimlerini ve özellikle plaketin kesim türünü belirlemek ve tabii ki ister metal üzerine, isterseniz de ahşap ya da kristal üzerine de yazı yazdırmanız ve logo çizdirmeniz de mümkün olacaktır.

Adetsel olarak da sipariş verebileceğiniz gibi, bunların tamamını uygun fiyatlara hazırlatabilir ve sonrasında kargo ile istediğiniz yere yollatabilirsiniz. Böylelikle rahat bir şekilde plaket yaptırma şansına da sahip olabileceksiniz. Zaman olarak belirli bir gün sayısının olması gerektiği için, sizin mutlaka etkinlikten 10 gün önce firma ile görüşmeniz iyi olacaktır. Tabii ki acil durumlar olabileceği için, bu acil durumlarda da baskılarınızı İdil Reklam ile yaptırmış olacaksınız. Siz de www.idilreklam.com adresini ziyaret ederek tüm plaket modellerini ve ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

İdil Reklam Baskı Hizmetleri

Bir çok farklı türlerde hediyelik veya başarı ürünleri yapan firma ile sayesinde, farklı kesimlerde, modellerde ve baskılarda plaket de yaptırma şansına sahip olabilirsiniz. İnternet siteleri üzerinden siparişinizi vererek, artık Türkiye’nin her hangi bir yerinde olduğunuz fark etmeksizin, bu gibi ödülleri hazırlatabileceksiniz. Üzerine logo, çeşitli tebrik yazıları, isim ve tarih bilgilerini de en iyi şekilde yazdırarak, ödüllerinizi hazırlatabilirsiniz. Her zaman istediğiniz tarzlarda hediyelikler ve ödül törenleri için çeşitli materyallere ihtiyacınız olacağından dolayı, firma ile her daim çalışmaya başlayabilir ve kupa, rozet, isimlik, flama, madalyon ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ