Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Okul Ses Sistemleri için Ürün Önerileri

Okul Ses Sistemleri için Ürün Önerileri
  • 25.02.2019
  • 376 kez okundu

Okul ses sistemleri, sektörel ses sistemleri kategorisinde yer alan ve iç- dış alan ekipmanlarının tamamını kapsayan cihazlardan oluşuyor. Okul ses sistemleri, konferans salonu ürünleri, tiyatro salonu ürünleri ve akıllı saat otomasyon sistemleri gibi farklı ürün seçenekleriyle dizayn ediliyor.

Farklı markaların tasarımları ile geliştirilen okul ses sistemleri, hoparlör çeşitlerinden amfi ve mikrofon çeşitlerine dek farklı modellerde pek çok ürünü kapsıyor.

Okul Ses Sistemleri Paket Çeşitleri

Akıllı saat sistemleri, okul ses sistemlerinde tekil ürün veya kombine ürün olarak kullanılan otomasyon sistemleri bulunuyor. Okul zili paketleri, tören paketleri, tiyatro salonu paketleri, okul hoparlör setleri, tören hoparlör sistemleri, okul amfisi, tören amfileri gibi setlerin yanı sıra çok amaçlı amfi mikser çeşitleri, mobil okul ses sistemleri gibi ürün seçenekleri bulunuyor.

Okul Ses Sistemleri Ekipmanları

Tören alanlarında kullanılmak üzere mikrofon, mikrofon stantları, hoparlör setleri, mikser ve amfi çeşitleri gibi ürünler bulunuyor. Mikrofonlar; el tipi mikrofon, yaka tipi ve baş tipi mikrofon çeşitleriyle kullanılıyor. Ayrıca kürsü tipi mikrofon çeşitleri, okul ses sistemleri dahilinde olan ürün seçenekleri arasındadır.

Aktif kabin ve pasif kabin sistemleri, okulların iç ve dış alanlarında kullanılmaktadır. Tavan ve alçıpan hoparlör sistemleri, kolon hoparlör sistemleri, 2 yollu ve 3 yollu hoparlör sistemleri gibi pek çok ürün seçeneği bulunuyor.

okul ses sistemleri

Okul ses sistemleri paket içeriklerinde amfiler, temel ögeler olarak kullanılıyor. Anfiler iç mekan ve dış mekan sistemleri olarak farklı tasarım seçenekleri ile dizayn edilmektedir. Okul ses sistemleri otomasyon sistemlerinde akıllı saatler ise programlı ve programlanabilir opsiyonlar ile kullanılmaktadır.

Akıllı Okul Otomasyon Sistemleri

Akıllı saat sistemleri; her güne ve her derse göre ayarlanabilir programlar ile dizayn ediliyor. 50’den fazla ders programına göre ayarlanabilir akıllı saat sistemleri, ders zili, öğretmen ve öğrenci zil sesleri, anons yayınları, canlı ve kayıttan çalma özellikleri ile farklı özellikler sunuluyor.

Polifonik melodi, zil sesleri ve müzik yayını seçenekleriyle tasarlanan akıllı okul saatleri, USB bağlantıları ile Mp3 çalar özellikleri sunuyor. Binlerce melodi ve zil sesi ekleme özelliği sağlayan okul otomasyon sistemleri, İstiklal Marşı, Andımız gibi kayıtlı programlar ile kullanılan anfi sistemleridir. Ayrıca sivil savunma modülleri ile kullanılan okul ses sistemleri, rack tipi anfi modelleriyle sunuluyor.

Okul Ses Sistemi Fiyatları

Tören ses sistemleri, okul ses sistemleri gibi pek çok ekipman, marka ve model kapsamlarına göre sunuluyor. Lastvoice paket seçeneklerinde full set opsiyonları sunuluyor. 8 duvar hoparlörü, kablolu ve kablosuz mikrofon çeşitleri, tekerlekli rack kabinet, dışa alanlar için horn hoparlör, rack tipi amfi, kürsü mikrofonu gibi eksiksiz ekipman destekleriyle satışa sunuluyor.

Okul ses sistemi fiyatları, paket seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. Anfi çeşitleri, hoparlör çeşitleri ve sayıları, mikrofon çeşitleri ve sayılarına, stant modüllerine göre hazır paket fiyatları belirlenmektedir. Okul ses sistemlerinde aktif kabin ve pasif kabin setleri, akıllı okul zil saatleri, tavan ve duvar hoparlör çeşitleri gibi pek çok ürün seçeneği bulunuyor.

Okul akıllı saat sistemleri, tören sistemi, konferans ve tiyatro salonu ses sistemlerinin tamamı, marka ve modellere göre farklı fiyat seçeneklerinde sunuluyor. Teknik özellikler, donanım ve ekipmanlar, özel taşıma çantaları, mikrofon stantları gibi ekstra ürünlere göre fiyat belirlemesi yapılır.

Online alışveriş fırsatları ile okul ses sistemi fiyatları daha cazip seçeneklerle satışa sunuluyor. Kampanyalı seçenekleri değerlendirerek cazip fırsatlar elde edebilir, indirimli ürünleri satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ