Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Opet Otobil ile İşinize Hız Katın

Opet Otobil ile İşinize Hız Katın
  • 10.08.2019
  • 420 kez okundu

Hayatımıza derinlemesine girmeye devam eden teknoloji, hem iş hayatında; hem de normal zamanlarda hız kazanmamızı eşsiz bir şekilde sağlamaya da devam etmektedir. Akaryakıt sektöründe öncü firmalardan olan Opet, Otobil Sistemi adı altında sunduğu sistemle birlikte Kurumsal Müşterileri için aracından inmeden akaryakıt alımını sağlayıp, birkaç dakika içerisinde ödemesini yaparak istasyondan ayrılma fırsatı sunmaktadır. Otobil Sistemi; temelde araçtan inmeden ödeme yapmayı sağlayan bir sistemdir. Bu sistem ise; müşterilerde bulunan çipli anahtarlık ve pompada bulunan antenin sinyalle birbirine veri aktarması sonucunda çalışmaktadır. Yani anahtarlığınızdan göndereceğiniz sinyalle birkaç saniyede ve aracınızdan inmeden ödeme yapabilir, otobil sisteminin rahatlığını da mükemmel bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Kurumsal firmalarda fatura takibi ve ödemelerin nakit olarak yapılması her zaman problem yaratmıştır. Otobil sistemi, bu sorunun tamamen ortadan kaldırarak hem kolay bir şekilde ödeme yapılmasını, hem de fatura ve dolum raporunun da ilgili kişiye dijital ortamdan iletilmesini sağlamaktadır. Hem vakit kazanmak, hem de ekstra fatura veya fiş taşıma sorunun tamamen ortadan kaldıran bu sistem, markette sıra beklemenin veya para taşımak zorunda kalmanın da önüne geçmektedir. Küçük bir anahtarlık yardımıyla gerçekleşen bu işlem, birçok kurumsal firma tarafından kullanılıyor ve beğeniliyor.

Nur Petrol, Opet Otobil Sistemi satışını ve her türlü sorunun çözümünü üstlenen sayılı akaryakıt istasyonlarından birisi olması sayesinde, görüşmelerin ve detaylı bilgilerin alınabileceği bir merkez haline gelmiştir. Kurumsal firmaların talepleri doğrultusundan alınacak onay sonucunda anahtarlıkların temini ve kullanımın kolaylığıyla birlikte, her zaman güvenebileceğiniz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistem olarak karşınıza çıkacaktır. Ödemelerin anahtarlığa yüklenebilmesi için gerekli olan hesap veya kredi kartı haricinde hiçbir karta gereksinim duyulmadan tek bir noktadan kontrol şansı da sağlaması sayesinde, hem güvenli ve personele problem yaratmayan, hem de hızlı çözümleri sizlere sunan bir sistem olarak kullanılabilir. Profesyonellerin tercihi olan Otobil Sistemi kullanmak için, sizlerde Nur Petrol’ün nurpetrol.com.tr web sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ