Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,69 / Satış: 5,71
€ EURO → Alış: 6,30 / Satış: 6,33

Otomatik geçiş bariyer sistemleri

Otomatik geçiş bariyer sistemleri
  • 08.04.2017
  • 847 kez okundu

Son yıllarda görmeye alışık olduğumuz ve özellikle kalabalık günümüz şehirlerinde sıklıkla karşımıza çıkan araç giriş çıkış alanlarının vazgeçilmezlerinden biri haline gelen otomatik geçiş bariyer sistemleri otopark alanlarına yetkisiz ve kontrolsüz araç giriş çıkışlarını tamamen engellemektedir. Bu sebeple özellikle konferans ve toplantı merkezlerinde, apartman içi veya site otopark alanlarında mekan ile alakasız kişilerin araç bırakmalarını önlemek amacıyla pek çok kez bariyer sistemleri tercih edilmektedir.

Günümüzde, yeni nesil mimari yapılar başta olmak üzere, apartman ve site içi otopark alanları ile iş hanlarının girişlerinde otomatik kapı kumandası sistemi tercih edilmekte ve bu vesile ile sınırlı sayıda araç otopark alanına yabancı araçların park etmesinin önüne geçilmektedir.

Genel olarak kullanılan otomatik geçiş ve bariyer sistemlerine baktığımızda, apartman veya site girişlerinde görebileceğimiz otomatik geçiş bariyer sistemleri, giriş çıkış yapılırken araca veya özel kumandaya tanımlı olan manyetik cihazları aktif ederek, bariyerin açılmasını veya kapanmasını sağlıyor.

Otomasyon sektörünün günümüz teknolojisi ile gelişmeler göstermesi, bu alanda pek çok farklı markanın bariyer sistemleri ortaya çıkarmasında rol oynuyor. Ancak bariyer sistemleri üzerine uzmanlaşan Nice markası sadece bu amaçla ar-ge çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanında nice wide bariyer sistemleri, sahip olduğu geniş teknik servis imkanı ile yaygın satış ve garantisi ile dikkatleri çeken markalar arasında yer alıyor. Sadece ülkemizde değil dünya geneline baktığımızda bir çok farklı kullanım alanı olan Nice markasının ürünlerinden sadece biri olan nice wide bariyer sistemi, biraz önce değindiğimiz gibi apartman veya site otopark alanları için kontrollü bir sistem kurmak isteyenlerin ilk tercihi olarak öne çıkıyor.

Nice’ın pek çok farklı sisteminin kurulum, montaj ve teknik servis hizmetlerini yürüten Ekopark Otomasyon alanında uzman ekibiyle yıllardır sektörde müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve profesyonel çözümler üretmeye devam ediyor. Sağladığı hızlı teknik servisi ile olası sorunları çabucak çözen firma bu alanda ihtiyaçlara profesyonel bir şekilde cevap veriyor.

Bariyer sistemleri ve nice wide bariyer hakkında daha fazla bilgi almak için dilerseniz firmanın internet sayfasına göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Otomatik geçiş ve bariyer sistemleri üzerine aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermek için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

www.ekoparkotomasyon.net

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ