Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Pazaryeri Ödeme Çözümüyle Tanışın!

Pazaryeri Ödeme Çözümüyle Tanışın!
  • 10.05.2019
  • 213 kez okundu

Satıcıların komisyonları, ödeme akışı, para transferleri ve daha onlarca farklı prosedür, pazaryeri sahiplerini zora sokuyor. Oysa pazaryeri sahiplerinin tüm bu işlemlerle uğraşmasına hiç gerek yok. Çünkü iyzico tarafından geliştirilen Pazaryeri POS ürünü, sadece tek bir entegrasyon ile tüm para akışını yönetiyor. Pazaryeri POS ile tanışanlar çok mutlu! Çünkü pazaryeri ödeme pazaryeri sahiplerinin satıcılar ile arasındaki nakit akışını anlık olarak sorunsuz bir biçimde yönetiyor.

Hak ediş hesaplamalarından komisyon hesaplamalarına kadar tüm hesaplamalar otomatik olarak yapıldığı için hesaplama hataları riski de kendiliğinden ortadan kalkıyor. Pek çok finansal raporun sadece tek tıkla oluşturulabiliyor olması da cabası… Peki, Pazaryeri POS sadece bu işlemleri mi kolaylaştırıyor? Biraz daha yakından incelediğinizde sunduğu avantajların bunlarla sınırlı olmadığını hemen anlıyorsunuz.

Satıcıların Performanslarını Takip Edin!

Örneğin iyzico Pazaryeri POS ile kontrol paneli üzerinden satıcıların performanslarını kolaylıkla takip edebiliyor ve aynı zamanda iş süreçlerini de pratik bir biçimde yönetebiliyorsunuz. Ödemeleri hızlı ve güvenli bir şekilde alabiliyor olmaları da pazaryeri sahiplerinin bu uygulamadan son derece memnun kalmalarını sağlayan unsurlar arasında bulunuyor. Zira 100’den fazla pazaryeri sahibinin iyzico Pazaryeri POS’u tercih etmesine şaşırmamak lazım.

Para transferlerini, yaklaşan ödeme tarihlerini ve daha pek çok akışı düşünmenize, hesaplamaları tek tek yaparak finansal planı oluşturmanıza kısacası sizi zorlayan ve zaman alan prosedürlerin içerisinde boğulmanıza hiç gerek yok. Sizin yerinize her şeyi düşünen bir sistemden söz ediyoruz.

Entegrasyon Sorunu Yaşatmıyor!

Üstelik tüm alt yapılar için en hızlı entegrasyon avantajını da sunuyor. İnternet siteniz özel bir yazılımla hazırlanmış olabilir. Hazır bir alt yapı üzerine kurulumu gerçekleştirilmiş de olabilir. Sitenize entegrasyonun sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan modüller zaten iyzico tarafından geliştirilmiş durumda! Geriye sadece kurulumu yapmak ve sıraladığımız tüm bu avantajların keyfini sürmek kalıyor.

Daha detaylı bilgi almak için iyzico internet sitesine tıklamanız kafi. Merak ettiğiniz soruların yanıtlarını detaylı bir şekilde web sitesinde bulabiliyorsunuz. Bu arada fiyatlandırmaya dair de bilgiler var ve fiyatların da avantajlı olduğunu belirtebiliriz. Mutlaka siteye tıklayarak göz atın.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ