Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Saatlerin Anlamı 12:12

Saatlerin Anlamı 12:12
  • 01.05.2017
  • 1.328 kez okundu

Saat an itibarı ile 12:12 olmuş. Acaba bu anın özel bir anlamı olabilir mi? Çift gelen bir saat için tesadüf bir anlam olabilir mi?

Saat an itibarı ile 12:12 olmuş. Acaba bu anın özel bir anlamı olabilir mi? Çift gelen bir saat için tesadüf bir anlam olabilir mi?

Astroloji dünyası bir çok tesadüf olaya olduğu gibi bu tür çift gelen saatlere de özel anlamlar yüklemiş. Örneğin şu an saat 12:12 ve bu saatin anlamına bakalım.

12:12 nin anlamı: Seni Ailesine Anlatacak!

Eğer sizi anlatan bir erkekse: Durum sandığınızdan da güzel. Çünkü erkekler ailesine kolay kolay anlatmazlar. Muthemelen en son dakika evliliğe doğru gittiğinde ailelerin haberi olur. Ancak bir erkek ailesine anlatıyorsa sevdiği kadının çok değerli olduğunu gösterir.

Eğer sizi anlatan bir kadınsa: Sizden oldukça hoşlanıyor ve sizinle birlikte bir yuva kurmanın planları yapılıyor demektir. Ancak erkeğin ailesine anlatması daha üstündür.

Gerçek Mi? 

Tabiki böyle şeyler gerçek değil. Milyonlarca insan için ortak bir yorum olabilir mi? Hemde 1 saat sonra tam tersi bir anlam yükleyerek…

İnsanlar arasında bu tür bir talep olunca hemen arz da patlatılmış ve yukarıda verdiğimiz anlam yüklenmiş. Bu tür çift gelen saatlerin anlamı için bir çok hikaye yazılmış. Bunlara inanmamalı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Saatlerin anlamlarının bazı durumlarda gerçek olduğu düşünülüyor. Ama tabiki de bu tarz şeylere pek de inanmamak gerekiyor.

YORUM YAZ