Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

“Sağlık hizmetlerinde vatandaş memnuniyeti önceliğimizdir”

“Sağlık hizmetlerinde vatandaş memnuniyeti önceliğimizdir”
  • 07 Ekim 2015

Vali Şeref Ataklı Yavuz Sultan Selim Mahallesi Şehit Ali Çakır Aile Sağlığı Merkezi, Kılıçaslan Mahallesi Ömer Kaşif Aile Sağlığı Merkezi ile Toplum Sağlığı Merkezinde incelemede bulundu..

Merkezlerde görevli hekimler, hasta ve hasta yakınları ile görüşen Vali Ataklı, Halk Sağlığı Müdürü Oğuz Keleş’ten bilgi aldı.

İlk olarak Şehit Ali Çakır Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Ataklı merkez doktorları İfakat Bozkurt ve Mustafa Aliç’ten sunulan sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı.

Yeni yapılan Aile Sağlığı Merkezlerinin yapısal olarak kullanışlı olduğunu belirten Vali Ataklı, sağlık hizmetlerinden yararlanan vatandaşlara daha iyi şartlarda sağlık hizmeti sunulduğunu söyledi.

Daha sonra Ömer Kaşif Aile Sağlığı Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Ataklı, merkezlerde görevli hekim ve diğer sağlık çalışanları ile görüştü.

Sağlık hizmetlerinde vatandaş memnuniyetinin öncelikli işlerden olduğunu ifade eden Vali Ataklı, bu alanda aksamaya meydan verilmeyeceğini belirterek sağlık hizmetlerinin sunulmasında ortaya çıkan eksikliklerinde giderilmesi için gerekenin yapılacağını söyledi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ