Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,42 / Satış: 6,44

Sakal bakım serumu black marble

Sakal bakım serumu black marble
  • 30.01.2017
  • 768 kez okundu

Sakal ve bıyık problemleri yaşayan erkekler, bu konuda alternatif çözümlere göz atmaktadır.

Sakal ve bıyık problemleri yaşayan erkekler, bu konuda alternatif çözümlere göz atmaktadır. Bunlar arasında elbette ki doğal ve bitkisel olanlar tercih ediliyor. Sakal ve bıyık çıkarma konusunda yardımcı olan ürünlerde, vitamin ve mineral desteği de göz önünde bulundurulurken, besleyici ve yenileyici olmaları da tercih edilenler arasında. Sizlere bu konuda yardımcı olabilecek olan bir üründen bahsetmek gerekirse, black marble son yıllarda kullanılan ürünler arasında olmaktadır.

black marble nedir?

Bu ürün karayılan yağı olarak da bilinmektedir. Karayılan yağı, Afrika’ da bulunan yılanlardan yılda belirli dönemlerde alınan yağlar ile birlikte formüle edilmiştir. Yine yumurta yağı da ürünün içerisinde bulunanlardan bazıları. Doğal ve bitkisel olması, besleyici ve yenileyici özelliğini de tüketicilerine sunmaktadır. Böylelikle de sakal ve bıyık çıkarmak konusunda yardımcı olduğu gibi uzama sürelerini de kısaltarak, kısa sürede daha fazla uzunluk sunmaktadır.

Daha kolay uzayan sakallar

Mevcut sakallarınızın daha kısa sürede uzamalarını istiyorsanız eğer yine black marble nedir içeriği sizlere yardımcı olabilecektir. Sakal olmayan bölgelerde 3-5 damla masaj şekli ile uygulanırken, sakalların daha hızlı uzaması için sakal üzerine uygulanacağı durumlarda 6-7 damla olarak kullanılması gerekmektedir. Dairesel masaj hareketleri ile cilde daha iyi yedirilebildiği için kullanım bu şekilde olmalıdır. Sıvı olarak üretilmesi kullanım kolaylığını ortaya koyuyor.

Cilde uygulama süresi

Uygun miktar kadar damlatıldıktan sonra ortalama olarak 5 dakika cilde yedirilmesi gerekmektedir. Bu esnada hoş kokusu sizlere destek olurken, rahatlık ve keskinlik sunabilecektir. http://www.blackmarble.web.tr/black-marble-kullananlar-kullanici-yorumlari sayfasından müşteri yorumlarına bakabilirsiniz. Eğer ki düzenli ve doğru kullanım gerçekleştirilirse, aylık kullanımlarda 3-5 cm kadar uzama sunabilmektedir. Elbette ki yine black marble kullanımı ve etkileri kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir. Beklenmeyen etkiler durumunda cilt uzmanlarına danışmakta fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ