Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,42 / Satış: 6,44

Seray Nakliyat İle Sizde Güvenilir Olun!

Seray Nakliyat İle Sizde Güvenilir Olun!
  • 10.10.2017
  • 628 kez okundu

Uluslararası taşımacılık alanında ismimiz Seray Nakliyat, Seray Lojistik, Seray Trans adı altında 20 yılı aşkın süredir bilinmekte ve tanınmaktadır.

Uluslararası taşımacılık alanında ismimiz Seray Nakliyat, Seray Lojistik, Seray Trans adı altında 20 yılı aşkın süredir bilinmekte ve tanınmaktadır. Kurulmuş olduğumuz 1998 yılından günümüze gerek yurt içi gerekse yurt dışı birçok ülkeye taşımacılık hizmeti sağlamış, Türkiye’de en köklü firmalardan biriyiz. Kaleme aldığımız bu yazımızda ise; Seray Nakliyatın kim olduğu, müşterilerine ne tür hizmetler sağladığından, hangi ülkelere çalıştığından ve kendi perspektifimizden sektörel dengelerden söz ediyor olacağız. Yazıyı detaylandırmadan önce bu yazımızda kısa kısa tuttuğumuz adımları web sitemiz üzerinden daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Biz Kimiz?

Seray Nakliyat, yukarıda da belirttiğimiz gibi ana faaliyetine 1998 yılında başlamış, Türk menşeli bir Uluslararası taşımacılık (international transportation) hizmetleri sunan bir firmadır.  Dünya çapında gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerimizi ağırlık olarak Balkan ve Avrupa ülkeleri hizmet sunmaktayız. Bu ülkeler Yunanistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, Romanya, Sırbistan ve Bosna Hersek ülkeleridir. Yunanistan ve Bulgaristan ülkelerine ağırlık olarak, diğer ülkeler de sürekli olarak haftalık olarak günlük çıkış sevkiyatları sunmaktayız. Rakiplerimiz arasında en fazla günlük olarak çıkış gerçekleştiren firmayız diyebiliriz.

Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerinde 10 ülke üzerinde acente ağına sahip, güçlü ve donanımlı filo ağımız bulunmaktadır. Ülkeler hakkında daha fazla bilgiyi yine web sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. 6 farklı dilde hizmet sunan ana Türkiye ofisimiz Bahçelievler/İstanbul’da yer almaktadır.

Ne Tür Hizmetlerimiz Bulunmaktadır.

Taşımacılık, lojistik ve depolama taraflı birçok alternatife sahip çözümlerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimize bu noktada esnek bir hizmet çeşitliliği ve amaçlar doğrultusunda daha uygun fiyatlı tercihler yer almaktadır.  Aşağıdaki tabloda tüm hizmetlerimiz yer almaktadır. Tüm hizmetlerimizi kendi özmal araç filolarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Hizmetler hakkında daha fazla bilgiyi bizler ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Depo kullanım imkanı

 

Güvenli teslimat

 

İthalat & ihracat

 

Parsiyel taşımacılık

 

Zamanında teslimat

 

Proje taşımacılığı

 

Yaygın acenta ağı

 

Uydu ile araç takibi

 

Ofıs & ev tasımacılıgı

 

5 dilde destek

 

Özmal araç filosu

 

Mal sigortası

 

İç nakliye hizmeti

 

Gümrük çözümü

 

Uzman destek

 

Genıs arac fılosu

 

Askılı araçlar

 

Adr’lı taşımalar

 

Fuar planlaması

 

 

 Yukarıda sunmuş olduğumuz hizmetlerin birine ihtiyaç duyuyor ve hizmet almak için araştırmalar yapıyorsanız sizlere birkaç öneride bulunmak isteriz. Yunanistan veya bir farklı ülke üzerinden hizmet alıyorsanız eğer, firmanın taşımacılık sektöründe ne kadar deneyimli olduğunu ( bu konuda daha fazla bilgi için buraya tıklayınız) iyi araştırmanız ve taşımacılık evraklarının yerinde olduğuna emin olmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ