Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,42 / Satış: 6,44

Sigorta İşlemlerinde Online Sigorta Brokerliği ile Zaman Kazanın

Sigorta İşlemlerinde Online Sigorta Brokerliği ile Zaman Kazanın
  • 04.10.2017
  • 440 kez okundu

Offline sigortacılık işlemlerinin aksine en hesaplı, en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunan online sigorta brokerliği ile sigorta şirketlerinin pazarlama ve servis sağlama hizmetlerine ayıracağı maliyet azalıyor ve ürün fiyatları düşürülebiliyor. Böylece müşteriler, yüksek maliyetli poliçelerle karşılaşmıyor. Online sigorta brokerliği sayesinde sigorta şirketlerinin tüm ürünlerine aynı anda erişim sağlanabildiği için poliçe satın alma süreci hızlı ve net bir şekilde tamamlanabiliyor.

Kendi ihtiyaçlarına en uygun ürünü satın aldıklarından emin olan müşteriler, fiyat verme aşamasından satın alma aşamasına kadar tam ve gerçek online brokerlik hizmeti veren Koalay.com ile sigorta şirketleri adına pazarlama faaliyetleri yürütülüyor ve her zaman en uygun fiyatlarla poliçelendirme yapılabiliyor. Müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan ve yeni teknolojiler hayata geçiren Koalay.com’un son yeniliği “kasko kişiselleştirme” özelliği sayesinde araç sahipleri, kendi ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş kasko poliçesini oluşturabiliyor.

Kasko Poliçesi Neden Kişiselleştirilmeli?

Aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi gibi durumları ve kaza sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alan kasko, isteğe bağlı olarak yaptırılan bir sigorta türü. Aracının görebileceği zararlar karşısında risk durumunu bilen sürücüler, kasko poliçelerindeki teminatları ihtiyaçlarına göre düzenleyebiliyor. Sel ve su baskını, deprem ve doğal afetler ve kemirgen hasarları gibi teminatlarla kasko poliçesine teminatlar ekleyen ve ihtiyacı olmayan teminatları poliçesinden çıkaran araç sahipleri gereksiz teminatlar için ödeme yapmaktan kurtuluyor ve kasko poliçelerinin primlerini kontrol altında tutabiliyor.

Koalay.com müşterilerine farklı sigorta şirketlerinin farklı kasko paketleri ile birlikte, kasko poliçelerine ek teminatlar da ekleme fırsatı sunuyor. Bugüne kadar Koalay.com üzerinden basit ve kolay adımlarla kasko poliçesi satın alabilen araç sahipleri, artık kendi ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş kasko poliçesini oluşturabiliyor.

Koalay.com anlaşmalı olduğu  sigorta şirketlerini en ileri teknolojiyle sizin adınıza gerçek zamanlı olarak sorgular ve size zaman kazandırır. En ucuz trafik sigorta poliçesini bulmanın en kolay yolu Koalay, dilediğiniz teklifi seçebileceğiniz güvenilir bir online sigorta brokeridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ