Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Sineklik Tamiri

Sineklik Tamiri
  • 28.02.2019
  • 394 kez okundu

Sineklikler özellikle yaz aylarında herkesin en büyük kurtarıcısı olmuştur. Sıcak mevsimlerde sayıları çoğalan sinek, böcek ve türleri açık olan pencere ve camlardan içeri girerek insanların ev içi yaşam seviyelerini düşürmekte ve her türlü hastalık, sıhhatsizlik ve rahatsızlığı getirmektedir. Sineklikler bu anlamda oldukça kurtarıcı bir görev üstlenmektedir. Ancak zaman içerisindeki değişen hava koşulları, dikkatsizlik ve benzeri durumlardan dolayı yıpranmakta, bakım ve onarım, tamir görmeden yapamamaktadır. Bu sebeple sineklik tamiri oldukça önemli bir hizmettir. Sineklik tamiri konusunda da İstanbul’un en hızlı ve en güvenilir ustası İdris Usta ve 1999 yılından bugüne süregelecek şekilde kurmuş olduğu Umar Yapı’dır. Pimapen tamiri, panjur tamiri, sineklik tamiri, cam balkon tamiri, cam kapı tamiri, alüminyum doğrama, ferforje işleri gibi hizmetler vermektedir.

Sineklik Tamiri Nasıl Yapılır?

Sineklik tamiri, modeline, markasına ve kullanılan malzemeye göre her sineklik için farklı şekilde yapılmaktadır. İdris Usta işçiliği, kullandığı malzeme ve sineklik tamiri konusunda yıllardır süre gelen ustalığı ile bu hizmeti son derece hızlı, güvenilir ve kaliteli olarak yapmaktadır. Sizlerde sineklik tamiri konusunda hizmet almak istiyorsanız 0216 366 63 06 numaralı telefondan ya da 0532 373 12 23 numaralı telefondan İdris Usta ve Umar Yapı Firmasına ulaşabilirsiniz. Sadece sineklik tamiri yapmakla kalmayıp aynı zamanda sineklik imalatı da yapan firmalar arasında, önde gelen kurumlardandır.

Sineklik Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Sineklik tamiri yaptırıyorsanız, tamir ve onarım sonrası oldukça uzun süre dayanıklı olmasını istersiniz. Bu sebeple önemli detaylar ve sineklik tamirindeki ustalık konuları şu şekildedir;

  • Kaliteli Malzeme
  • İdris Usta İşçiliği
  • Hızlı
  • Güvenilir
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Usta Davranışı
  • Sineklik Tamirine Özel Yöntemler

Gibi dikkat edilmesi gereken konular bulunmaktadır.

Bu sebeple, sizlerde pimapen tamiri, panjur tamiri, sineklik tamiri, cam balkon tamiri, cam kapı tamiri gibi konularda hizmet alacaksanız, karar vermeden önce İdris Usta ile de görüşmenizi tavsiye ederiz.

Hem kaliteli malzeme kullanması, hem de uygun fiyata işçiliği ile yıllardır 5000’den fazla müşterinin ve bu müşterilerin çevresindeki potansiyel müşterilerin bir numaralı tercihi olan İdris Usta sizlerden gelecek telefonları beklemektedir. 😊

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ