Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Site ve Tasarım Gereksinimleri

Site ve Tasarım Gereksinimleri
  • 02.05.2017
  • 759 kez okundu

Web dünyasının gelişiminin en büyük artılarından birisi de hiç şüphesiz ki Türkiye de bulunan web tasarım ve web sitelerinin artışıdır.

Web dünyasının gelişiminin en büyük artılarından birisi de hiç şüphesiz ki Türkiye de bulunan web tasarım ve web sitelerinin artışıdır. Ortalama son 10 yıllık süreçte internetin hayatımızdaki varlığı ve kullanılırlığı daha da artmıştır. Bu durumlar tabi ki beraberin de farklı ticaret kapılarını açtığı gibi kolaylıkları da sunmuştur. Türkiye de sayısız içeriklere sahip ve hepsi birbirinden farklı binlerce web sitesi bulunmaktadır. Bu web sitelerinin bir tasarımı ve bu tasarımları oluşturan kullanıcılar bulunmaktadır. Bu açıdan baktığımız zaman oldukça başarılı ve istikrarlı bir web ticaret alanı görebiliriz.

Bu alanda kendine maddi yönde artılar katan CODEX gibi yazılım geliştirici şirketlerinin olduğu gibi web tasarım uzmanları da bulunmaktadır. Özellikle son 5 yıl da kurumsal firmalara ve şahıslara hizmet veren ve yazılım geliştirme alanında destek sağlayan birçok freelance çalışan bulunmaktadır. Freelance çalışmak web dünyasının gelişimine olumlu yönde katkı sağlamış her alanda eleman yetişmesine yardımcı olmuştur. Oluşturulan web siteler yazılım geliştiricileri sayesinde oluşturulan temalar sayesinde kurumsal firmalar kimlik kazanarak daha otoriter bir hal almaya başlamıştır.

İnternetin günümüz de bu kadar aktif olarak kullanılması kullanıcıların yanı sıra, siyasi, sosyal ve kültürel alanlarda da toplumları geliştirmiştir. Bu gibi gelişimlerin en büyük destekçisi de hiç şüphesiz ki yazılım geliştirme firmalardır. Firmalar kurum ve şahıslara özel dizayn ettikleri kimlikler sayesinde her firmayı birbirinden ayırıcı özellikler belirlemektedir. Bu özellikler ile birlikte her bir kurumun web dünyasında yeni bir yeri ve yeni bir kimliği olmuş olmaktadır. Bu hizmetleri veren freelance firmaların yanı sıra, şirketleşmiş ve kurumsal olarak hizmet veren firmalar da bulmak mümkün. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere birçok il de profesyonel anlam da web tasarım ve aynı şekilde yazılım geliştirme alanların da faaliyet veren firma bulabilmeniz mümkün. www.codex.com.tr

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ