Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,82
€ EURO → Alış: 6,42 / Satış: 6,45

Sprey Boya Alacaksanız Doğru Adrestesiniz!

Sprey Boya Alacaksanız Doğru Adrestesiniz!
  • 21.07.2017
  • 619 kez okundu

Evlerde kullanılacak ürünler farklı firmalar tarafından hazırlanmaktadır. Özellikleri bakımından birbirinden ayrılan eşyalar bireylerin tercihine sunulmaktadır.

Evlerde kullanılacak ürünler farklı firmalar tarafından hazırlanmaktadır. Özellikleri bakımından birbirinden ayrılan eşyalar bireylerin tercihine sunulmaktadır. Ev ya da işyerlerinde dekoratif amaçlı, temizlik ve düzenleme maksadıyla yer verilen eşyaların çeşitleri mevcuttur. Duvara monte edilerek mutfakta kullanılması planlanan rafların malzemeleri değişebilmektedir. Ahşap veya cam olabilmektedir. Satın alındığında yeni olması sebebiyle güzel görünen ürünler bir süre sonra eskimekte, bakıma ihtiyaç duymaktadır. Böyle zamanlarda eşyanın üretiminde yer verilen malzeme göz önünde bulundurularak yeniden boyama işlemi yapılabilmektedir. Sprey boya bu konuda yardımcı bir öğedir.

Eryildiz.net sitemizde sprey boya türleri bulunmaktadır. Renk yelpazesi beyaz, mavi, sarı, yeşil, siyah, gümüş, kahve, metalik gri şeklindedir. Bunlara ek olarak portakal ve vişne renk alternatifleri satıştadır. Diğer ürünlerde arama kısmına sprey boya yazılması suretiyle görüntülenebilmektedir. Best marka beyaz sprey boya elite akrilik esaslıdır ve 10 dakika içinde kurumaktadır. Yüzeylerde mükemmel şekilde tutunabilme özelliğine sahip ürün profesyonel kullanım içinde uygundur. Ürünün kullanım alanları ahşap, metal, tuğla, kiremit, cam, taş, mukavva ve boyanabilir plastik yüzeylerdir. Nasıl kullanılacağına ilişkin bilgiler diğer ayrıntılarla birlikte sayfaya eklenmiştir. Öneriler dikkate alınarak uygulama daha kolay yapılabilir. Bir eşyanın yenilenme işleminin yanında hiç boyanmamış bir üründe istenilen renkle bütünleştirilebilir. Uygun bir ortam ayarlandıktan sonra boyama işlemine geçilebilir. Best sprey boya kısa süre içinde kuruma özelliği ile üretilmiştir.

Eryildiz.net’te sprey boya çeşitlerinin yanı sıra vernik ve boya sökücü ürünlerde müşterilerimizin hizmetine sunulmuş durumdadır. Best Sprey Vernik kullanım alanları selülozik vernik bisiklet, motosiklet, ahşap eşya ve yüzeyleri koruma amaçlı ve boya sonrası şeklinde belirtilmiştir. Dokunma kuruması 10 dakika, sert kuruması 1 saat ve tam kuruma (montaj kuruması) 8 saat içinde gerçekleşmektedir. Fiyat ve ürün görseline sitemizden ulaşılabilmektedir.

Sitemizde bulunan ürünler güncellenerek ziyaretçiler için hazır hale getirilmektedir. Ayrıca sepete ekleme, fiyatı düşünce haber ver seçeneklerimizle de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ürünlerin stok durumu da yine ziyaretçilerimize sunulmaktadır. Ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde sipariş verildiği takdirde kargo aynı gün yola çıkmaktadır. Güvenli alışveriş için siz değerli müşterilerimizi Eryildiz.net’e bekliyoruz.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ