Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,15 / Satış: 7,18
€ EURO → Alış: 8,48 / Satış: 8,51

Takma Tırnak İle Tırnaklarınız Güzelleşiyor

Takma Tırnak İle Tırnaklarınız Güzelleşiyor
  • 26 Mayıs 2019 - 23:35

El ve tırnak bakımı her zaman önemli olan bakım eylemleri arasında yer alıyor. Ellere bakım yapıldığı kadar, tırnaklara da bakım yapılması gerekir. Ancak tırnaklar, yeteri kadar kalsiyum almadığında, kırılmaya başlayabilir ve hoş olmayan görüntüler ortaya çıkabilir. Tırnaklarınızı daha güzel göstermek için, doğal görünüme sahip olan takma tırnak modellerini kullanabilirsiniz.

Takma Tırnak Modelleri Özel Günlere Uygundur

Günlük kullanımda olduğu kadar özel günlerde de kullanımı uygun olan takma tırnak modelleri, tırnaklara oldukça estetik bir görünüm sağlar. Çatlayan tırnaklar üzerine, kırılan tırnaklara üzerine, hasar gören ya da hiçbir şey olmamasına rağmen güzel görünmesini istediğiniz tırnaklar üzerine bu tırnakları uygulayabilirsiniz.

Takma Tırnak Çeşitleri Tırnaklara Zarar Vermez

Takma tırnak modelleri, tamamen doğal bir görünüme sahip olduğundan dolayı, altta duran gerçek tırnaklara zarar vermeden kullanılır. Ufak boylu tırnaklar, orta boylu tırnaklar ve french yapılı tırnaklar düz renkli şekilde ya da desenli ve renkli şekilde https://www.kozmela.com/ adresinde yer alıyor. Tüm markalara ait olan tırnak modellerine buradan bakabilirsiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ