Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,22 / Satış: 6,25
€ EURO → Alış: 6,85 / Satış: 6,88

Tecrübeli Bankacılar Tüketicilere Gönüllü Olarak Rehberlik Ediyor

Tecrübeli Bankacılar Tüketicilere Gönüllü Olarak Rehberlik Ediyor
  • 11.06.2017
  • 842 kez okundu

Bankacılık alanında tecrübeli isimler bir araya geldi. Sektörde bireyleri bilinçlendirmeyi amaçlayan gönüllüler bilgi ve tecrübelerini www.finansgunlugu.com adresi aracılığı ile paylaşmayı ve tüketicilere rehberlik etmeyi amaçlıyor..

Bankacılık alanında tecrübeli isimler bir araya geldi. Sektörde bireyleri bilinçlendirmeyi amaçlayan gönüllüler bilgi ve tecrübelerini www.finansgunlugu.com adresi aracılığı ile paylaşmayı ve tüketicilere rehberlik etmeyi amaçlıyor.

Bankacılık ve Finans alanında yaşanan gelişmeleri güncel olarak takip etmek ve karşılaşılan sorunlara yanıt bulmak isteyen bireyler için tecrübeli bankacılar bir araya gelerek bu hizmeti vermeye başladı. Finansgunlugu.com şemsiyesi altında toplanan bankacılar vatandaşların bilinçlenmesini amaçlıyor. Bu sayede tüketicilerin hem finans alanında bilgi sahibi olmasını hem de bankacılık işlemlerinde zaman ve maliyet kaybı yaşamaması hedefleniyor.

Günümüzde bireylerin bankacılık işlemlerinden uzak bir hayat yaşaması oldukça zor görünüyor. Çalışma hayatına başlayan bireyler maaş hesabı açtırarak ilişki kurduğu bankalarla ilerleyen süreçte Kredili mevduat hesabı, Kredi kartı, İhtiyaç kredisi, Taşıt kredisi, Konut kredisiKredi notu öğrenme, EFT ve Havale gibi birçok konuda hizmet almaktadırlar. Bankacılık ve Finans konusunda gerekli bilgi sahibi olunmadığında ise tüketiciler hem para hem de zaman kaybı yaşamaktadır. Finansgunlugu.com adresi de piyasadaki bu eksikliği görmüş ve tecrübeli bankacıları bir araya getirerek tüketicilere bankacılık ve finans konularında tüketicilerin sorularına en doğru bilgiyi verebilmek adına rehberlik etmeyi amaçlamıştır.

En doğru bilgiyi kaynağından öğrenin

Finans Günlüğü yazarlarına göre, Bankacılık ve Finans alanında yayın yapan bir çok web sitesi sektör hakkında bilgisi olmayan, Tüketicilerin karşılaştığı sorunları bilmeyen kişiler tarafından açılarak maddi menfaat sağlamak amacı ile kurulduğunu, İçerik açısından oldukça karmaşık bilgiler olduğu görülmekte, Buda arama motorlarında bir konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin eksik veya hatalı bilgilerle karşılaşmasına sebep olmaktadır.

Ancak Finans günlüğü web sitesinde yayınlanan yazılar sektörde aktif olarak çalışan her biri alanında uzman kişiler tarafından özenle, Anlaşılabilir bir dil kullanılarak hazırlandığı için tüketiciler bankaya gitmeden karşısında bir bankacı varmış gibi sitede yayınlanan makaleleri okuyarak sorularına pratik bir şekilde yanıt bulabilirler.

Bankacılığa dair güncel bilgiler

Finans Günlüğü, Türkiye genelindeki bankalara dair güncel gelişmeleri takip etmekte ve okurlarına anlık olarak aktarmaktadır. Sitede kredili mevduat hesabı nedir, Eft ve Havale nedir, Virman nedir, Kredi kartı nedir gibi temel bilgilerin yanı sıra Kredi sicil affı, Kredi faiz oranları, Mevduat faiz oranları, Kredi hesaplama, Kredi notu sorgulama, Kara listeye alınma, Kredi ve kredi kartı yapılandırma, İnternetten kredi veren bankalar gibi güncel tüketicileri ilgilendiren birçok konuda gönüllü olarak bilgi vermekte ve bankacılar gönüllü olarak rehberlik etmektedir. Okurların merak ettiği birçok soruya yanıt bulduğu platformun yakında daha çok kişiye ulaşacağı düşünülmektedir.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ