Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,22 / Satış: 6,25
€ EURO → Alış: 6,85 / Satış: 6,88

Tesettür oteller

Tesettür oteller
  • 15.06.2017
  • 620 kez okundu

Güneşin sıcaklık gücünü tüm ihtişamı ile üzerimizde gösterdiği şu günlerde birçok insan çalışmaktan bunalmış, kıştan kalan yorgunluğunu da yanına alarak tatil planları ile kendisini tatil moduna hazırlamaktadır.

Güneşin sıcaklık gücünü tüm ihtişamı ile üzerimizde gösterdiği şu günlerde birçok insan çalışmaktan bunalmış, kıştan kalan yorgunluğunu da yanına alarak tatil planları ile kendisini tatil moduna hazırlamaktadır. İnsan, sosyal varlık, kendi bünyesinde bile çeşitli değişkenliklere sahip iken, insandan insana farklılık göstermesine şaşmamak gerekir. Kimisi denizde yüzmeyi sever, kimisi havuzda. Kimisi çorbanın yanında turşu yer kimisi salata, kimisi inandığı uğruna hayat kurar, kimisi kurduğu hayata inanır. Peki, hangisi doğrudur yaşam trafiğinde? Doğru tektir de onu düzen olarak benimseyebilene. Peki, doğruları olanlar yaşantılarının bu dünyadaki yolculuklarında kendilerine sunulmuş nimetlerden hiç mi nasip almayacaklar? Alırlar veya almazlar orası muamma fakat dünyadaki yaşam nehrinde yol alırken yorulanlar olabileceği düşünülmüş ve bir nebze de olsa rahatlamaları için neredeyse kusursuz oteller ve tatil köyleri kurulmuş.

Evet, tesettür oteller özellikle ülkemizin gerek coğrafi konumu gerekse inançları bakımından oldukça güçlü kitleleri bünyesinde barındırsın son yıllarda oldukça aranılan otel türleri arasında neredeyse baş sıralarda boy göstermekte. Muhafazakâr oteller, sadece ülkemizden değil birçok yurt dışında ikamet eden Müslümanlar da tercih etmektedir.

Bu tercihler tabiki bir rastlantı ile elde edilmiyor. Tesettür oteller, ayni zamanda biraz ruhada hitap edeceği için biraz daha özenli ve biraz daha sıkı bir çalışma gerektiriyor.
Nedir bu Alternatif tatil, diğer tüm tatillerden ayıran özellikler?
Birçok özellikleri var fakat en belirgin belli başlı özellikleri ana başlıklar şeklinde incelersek;

Tatil içerisinde ki aktiviteler

  • Bayanların sadece kendilerinin deniz keyfi yapabilecekleri açık ya da kapalı alanlar.
  • Beylerin yine kendi çevrelerinde sağlayabilecekleri deniz ve spor keyfi,
  • Çocuklar, yarınlarımız için eğitici ve eğlendirici aktivite ve alanlar,
  • Yine bayanlar için sauna, fitness, masaj gibi spor aktiviteleri,
  • Alış veriş merkezleri islami tatil planı yapanları bekleyen özelliklerden sadece bir kaçı,
  • Bir İslam ülkesine yakışır mahiyette kurulmuş ve tüm övgüleri hakedecek kalitede işletmeler.
    Eh bir insan yılda bir defa kullandığı bu tatilin kendisini mutlu etmesi beklentilerini karşıladığını bilmesinden başka ne ister?

Geç kaldık diye düşünmeyin, otellerin rezervasyonları halen devam etmekte, ayrıca çok da güzel indirimler mevcut.  Hatta İstanbul yakınlarında olan İslami otel de hafta sonunu Ramazan tadı ile geçirmek de çok mümkün. Ramazanda da keyifli animasyonlar ve aktiviteler mevcut aktivitelere ek olarak müşterilerin beğenisini kazanmayı beklemektedir. Bayrama ve bayram tatiline bir ön hazırlık olarak da düşünebiliriz. Helal gıdalar ve alkolsüz içecek servisleri ile de mükemmel iftar sofralarında tatilin ve ramazanın keyfini çıkarmak çok keyifli olabilir. Bayrama özel ücret politikası ile de siz müşterileri memnun etmek için yapılan hizmetlerden biridir. Ne dersiniz, biraz tatil ve bayramı karşılamak amaçlı güzel bir şımartılmayı hak ediyor olabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden http://www.islamioteldetatil.com/ adresine girerek bu tatil seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Yazar: seodahisi.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ