Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Tişört Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tişört Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • 24.06.2016
  • 784 kez okundu

Günlük yaşantının stresi hayli fazla. Bu sıkıntı ve stresi azaltmanın yollarından biri de kendimizi rahat hissettirecek şeyleri bulmak ve onlar üzerinde küçük çaplı iyileştirmeler yapmaktır. Bunların da en gözle görülebilir veya çabuk değişim gösterebilir hali kıyafetlerimize vereceğimiz çeki düzendir. Daha rahat kıyafetler örneğin, kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayabilir. Bunun yanı sıra beğendiğimiz figür veya ikonların bulunduğu tişört, sweatshirt gibi giyecekler de yine kendimizi iyi hissetmemize yardımcı olacak ayrıntılardır.

tişört

Özellikle yaz aylarında giyisilerin önemi hayli artmaktadır. Sıcak havanın etkisi ile vücut reaksiyonlarına hızlı ve net tepkiler verebilen tişört veya gömlekler giymek önemlidir. Pamuk ihtiva eden tişört modelleri her zaman tercih sebebi olmalıdır. Bunun iki temel faydası vardır. Bunlardan ilki terlemeye bağlı olarak vücudun sıvı salınımını en kısa sürede emen yapıya sahip olmalarıdır. Erkek veya bayan tişört özellikle de çocuk tişört modelleri söz konusu olduğunda, yani her çeşit tişörtte bu ciddi şekilde dikkat edilmesi gereken faktördür. Ucuz olması sebebiyle tercih edilen polyester tişörtler pamuğun verdiği bu etkiyi göstermezler. Bununla birlikte pamuk tişört modelleri yıkanmaya veya güneş etkilerine karşı daha dayanıklıdır. Bir kaç yıkamada solan ve formu bozulan polyester tişört modellerinin aksine pamuklu tişörtler uzun yıllar boyunca formunu koruyabilir. Ütü konusunda da en verimli performansı sağlayan pamuklu tişörtler tercih edilebilecek en iyi tişörtlerdir.

Tişört konusunda önemli olan noktalardan biri de baskılı tişört modellerinde kullanılan baskı kimyasallarıdır. Bu kimsayallar zararlı maddeler içerdiğinde vücut ile teması esnasında sağlığa zararlı reaksiyonlar gösterebilir. Bu sebeple baskı kalitesinden emin olmadığınız tişörtler konusunda dikkatli olmanız gerekir. Vücuda ve sağlığa zarar vermeyen kimyasallarla yapılan baskı teknolojisini kullanan üreticiler tercih sebebi olmalıdır.

tişört

Tişört konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da fiyat konusudur. Bütün bu dikkat edilmesi gereken noktalara önem veren tişört üreticileri fiyatları yükseklere çekebilir ama yine de yüksek kaliteyi çok yüksek fiyatlara almak bütçeyi yorar. Hem kaliteli hem uygun ürünleri tercih etmek gerekir. Ucuz tişört kalitesiz tişört demek değildir.  Önemli olan üretici firmanın güvenilirliğidir.

Tişört için bir diğer dikkat çekici nokta ise baskıların tasarımıdır. Özgün tasarımlar her zaman dikkat çekici ve sıra dışı ürünleri de ortaya çıkarır. Bu sebeple her yerde görülebilen ikonlardan ziyade kendinizi özel hissettirecek, sıra dışı ve bi anlamda da sizi yansıtan tasarımlara yönelmeniz hem gardrobunuza renk katacak hem de çevrenizdekileri şaşırtacaktır. Özellikle “farklı bir tişört al” baskılarından muzdaripseniz bu konunun en temel çözümü özgün ve sıra dışı tişörtlerdir.

Moiİstanbul tüm bu kriterleri karşılayabilen ve uygun fiyatları ile bütçeyi koruyabilen özel tasarımlara sahip tişört firmalarından biridir. moiistanbul.com adresine girerek birbirinden neşelli ve eğlenceli tişöerler arasından seçim yapabilirsiniz. Her biri özel tasarlanan ikonlar ve baskılarla bezeli Moiİstanbul tişörtleri yıllarca gardırobunuzun yaz kreasyonunu sağlayabilecek nitelikte. Eğer farklı olmayı tercih ediyorsanız, çevrenizdekilerin ilgisini çekmek istiyorsanız kesinlikle Moiİstanbul’un tasarımlarını görmeden alışverişe çıkmamalısınız. Üstelik hızlı kargo ve değişim imknalarıyla Moiİstanbul, zahmetsiz ve güvenilir alışveriş konusunda size tüm imkanları sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ