Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,37 / Satış: 6,39

Ücretsiz iş İlanı Yayınla

Ücretsiz iş İlanı Yayınla
  • 03.01.2018
  • 422 kez okundu

Yenilenen bireleman.com, kariyer sitelerine yeni bir hava katıyor.

Yenilenen bireleman.com, kariyer sitelerine yeni bir hava katıyor. Filtreleme özelliği, aktif ilanlar, silinen eski ilanlar, ücretsiz iş ilan ilanı yayınlama özelliği ve daha pek çok yenilik sayesinde hem işverenleri hem de iş arayanları memnun etmeye devam ediyor. Freelance, part time, dönemsel ya da tam zamanlı eleman arayanlar, belirledikleri özelliklere göre gelen başvurulardan kendilerine en uygun personeli kolayca seçebilirler.

İlanlarınızı filtreleyin, sadece aradığınız özellikteki kişiler başvursun
Yayınladığınız ilana yalnızca belirlediğiniz niteliklere uygun kişiler başvuru yapsın istiyorsanız, ilanınızı filtrelemeniz gerekir. Yenilenen bireleman.com’da işverenler oluşturdukları ilanları belli kriterlere göre düzenleyebiliyor ve sınırlandırabiliyor. Siz de aradığınız personeli bulamıyorsanız, bireleman.com’a ilan vererek kaliteli bir personele sahip olabilirsiniz.

Filtreleme yaparak ilanınızı daha net bir hale getirebilirsiniz. Böylece firmanıza uygun personeli bulmak çok daha kolay bir hale gelir. İş arayanlar firmadaki yetkili kişiyle doğrudan irtibata geçebilir ya da mesaj bırakarak yetkilinin dönüş yapmasını bekleyebilir.

Vasıflı ya da vasıfsız fark etmez, bireleman.com’da herkese uygun iş fırsatları vardır
Üniversite mezunu, lise mezunu ya da ilkokul mezunu.. Eğitim durumunuz ya da tecrübeniz ne olursa olsun, bireleman.com’da her eğitim düzeyine ve her vasfa göre sayısız iş ilanı vardır. Kimi firmalar vasıflı eleman ararken, kimileri yeni mezun olmuş ve tecrübesiz elemanlar ister ve onları yetiştirmeyi amaçlar. Siz de sahip olduğunuz vasıflara göre, kendinize en uygun firmayı bulabilirsiniz.

İlanlarda istenen personelin tüm özellikleri listelenir. Maaş şartları, mesai saatleri, tatil günleri, sigorta, yol ve yemek gibi sosyal haklar adaylara gösterilerek, bu şartlara uyan kişilerin ilanlara başvurması sağlanır. Hiçbir ücret ödemeden yayınlanabilen ilanlar sayesinde işverenler ile iş arayanlar kolayca birbirini bulabilir.

Bireleman.com, yenilenen yüzü ve geliştirilen özellikleri sayesinde işverenlere ve iş arayanlara daha iyi hizmet vermek adına aralıksız çalışıyor. Kaliteyi ve güveni ön planda tutarak hareket eden kariyer sitesi aracılığıyla yüzlerce kişi iş sahibi olurken, firmalar aradıkları nitelikteki personellere kolayca ulaşabiliyorlar. Rahat kullanımı sayesinde hem ilan yayınlamak hem de özgeçmiş oluşturmak şimdi çok daha basit ve avantajlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ