Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,37 / Satış: 6,39

Windows 10 Güncelleştirme Kapatma

Windows 10 Güncelleştirme Kapatma
  • 20.01.2018
  • 1.637 kez okundu

Windows 10 da bazen güncelleştirmeler sorun yaratabilmektedir. Bilgisayar açılırken ya da kapanırken işlemin çok uzun sürmesi, Ekran kartı veya benzeri donanımların sürücülerinin çalışmaması, Yazıcıların çalışmaması, Güncellemelerin internetten indirilirken internet hızınızın yavaşlaması ve en önemlisi güncellemenin tamamen başarısız olup işletim sisteminin çökmesi bu sorunların başında gelmektedir. Bu gibi durumlarda karşılaşmak istemiyorsanız Windows 10 da ki güncelleme özelliğini kapatabilirsiniz. Windows 10 da güncelleştirmeleri daha önceki 7 ve 8 deki gibi denetim masasından kapatamıyorsunuz. Bu konuda en kesin sonuç “Hizmetler” uygulamasını kullanarak elde ediliyor. Arama bölümüne “services” ya da “hizmetler” yazarak hizmetler bölümünü açıyorsunuz. Orada “Windows Update” bölümünü bulup çift tıklıyorsunuz. Açılan pencerede başlangıç türünü “Devre Dışı” olarak seçip aşağıdan hizmet durumu yazan yerin altından “Durdur” düğmesini tıklıyorsunuz. “Tamam” düğmesine basarak işlemi bitiriyorsunuz. Artık Windows 10 güncelleme yapmayacaktır.

Bu gibi bilgisayar sorunlarınızı çözmek için profesyonel yardım almak isterseniz İstanbul’da sadece firmalara yerinde Bilgisayar Servisi hizmeti veren ServisShop Bilişim Teknolojileri size yardımcı olabilir. İstanbul gibi bir büyükşehirde bilgisayar getirip götürme derdi büyük bir sorun oluşturmaktadır. Özellikle firmalar için bu durum çok sıkıntı yaratmaktadır. Sizin için zamanın çok önemli olduğunu bilen ServisShop adresinize gelerek hizmet vermektedir. Bir telefonla ulaşabileceğiniz firma en kısa sürede adresinize gelip bilgisayar sorunlarınızı çözecektir. Kaliteli ve uygun fiyatlı yedek parçaları sizin için temin edip ekonomik çözümler sunabilmektedir. Verilen hizmetlerden bazıları İşletim Sistemi kurulumu ( Format ), Virüs Temizleme, Yazıcı ve Mail kurulumu, Modem ve Network kurulumu olarak sayılabilir. 2000 Yılından bugüne elde edinilen deneyimle kaliteli hizmet verilmektedir.

ServisShop İstanbul’da birçok ilçeye hizmet vermektedir. Hangi ilçelere hizmet verildiğini firmanın web sitesindeki “Servis Bölgelerimiz” bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu bölgelerden bir tanesi de Esenler Bilgisayar Servisi dir. Esenler ‘de firmaların bilgisayar sorunlarını çözmek için en kısa sürede verilen adrese ulaşarak kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen ServisShop, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bugüne kadar yüzlerce firmaya yerinde bilgisayar servisi hizmeti veren ServisShop müşterileri tarafından beğenildi ve takdir edildi.

http://www.servisshop.com/esenler-bilgisayar-servisi.html

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ