Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Başkan Yazgı Üniversite öğrencileriyle Kariyer Sohbeti’nde

Başkan Yazgı Üniversite öğrencileriyle Kariyer Sohbeti’nde
  • 13.03.2016
  • 1.654 kez okundu

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı erkek yurdunda üniversiteli öğrencilerle ‘Kariyer Sohbeti’nde bir araya geldi..

Başkan Yazgı, yakında galası yapılarak vizyona girecek olan Somuncu Baba Filmi ve belediye projelerini anlatan bir sunum yaptı.

Kariyer sohbetine, Belediye projelerinin yer aldığı sunumu yaparak başlayan Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, üniversite öğrencilerine; başarının sırrını çalışma, azim ve kararlılık olarak açıkladı. ‘Öğrencilik dönemlerinizin kıymetini iyi bilin’ diyen Başkan Yazgı, geleceğe yönelik planların üniversite dönemlerinde başladığını hatırlattı.
Öğrencilerin yoğun olarak kullandığı toplu taşıma hattı başta olmak üzere tüm yolcu hattının kontrol altında olduğunu Başkan Yazgı, belediye olarak toplu ulaşımın aksaklık yaşanmaması için tüm tedbirlerin de alındığını söyledi.

Kariyer Sohbetinin ikinci bölümünde Nisan ayında vizyona girecek “Somuncu Baba – Aşkın Sırrı” filminin fragmanı öğrencilere izlettirildi. Başkan Yazgı, filmin bakanlık düzeyinde destek gördüğünü söyleyerek “Filmin tamamı Aksaray’da çekildi. Filmin konusu ve vereceği mesaj, geçmişimizle bugünümüz arasında köprü vazifesi görecek. Çok güzel bir film oldu. Nisan ayında vizyona girecek. Vizyon öncesinde büyük şehirlerde galası yapılacak. Daha sonra bu filmin her kesim tarafından izletilmesini sağlayacağız” dedi.

Kariyer Sohbetinin son bölümünde, Üniversitelilere, ‘Aksaray’da neler görmek istersiniz’ diye soran Başkan, öğrencilerin isteklerini tek tek dinledi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ