Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,38 / Satış: 6,40

Evren Dinçer: Belediyecilik Ak Parti’nin geleneğidir

Evren Dinçer: Belediyecilik Ak Parti’nin geleneğidir
  • 15.01.2019
  • 1.522 kez okundu

Aksaray’ın her alanda olduğu gibi, belediye hizmetlerinde de en iyisine layık olduğunu dile getiren , “Vatandaşlarımızın gönüllerinde yer edinebilmek için çok çalışacağız, şehrimizi hak ettiği yere ulaştıracağız en önemlisi de şu anki muhabbetimizi seçimden sonra da devam ettireceğiz.” dedi.

Yerel yönetim ve belediyeciliğin bir gönül işi olduğunu belirten Başkan adayı Dinçer, “’nin yerel yönetimlere bakışı hizmet yarışıdır, gönüllere girmektir, şehrin emini olmaktır. Bu vizyonun temeli Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına dayanır. Belediyeciliği sadece günü kurtarmak değil, şehirlerin ve insanların geleceğine yatırım yapmaktır. Belediyeciliği sadece fiziki yatırım değil, gönüllere girebilmektir. belediyeciliği sadece laf üretmek değil, ortaya vizyon koyabilmektir. Belediyeciliği halka hizmetkâr olmak ve Hakk’ın rızasını alabilmektir. Bu farkı AK Partili belediyelerin görev yaptığı illerde ve ilçelerde yaşayanlar hissedebilir. Aksaray’da yaşamak ile Aksaray’ı yaşamak arasında ki farkı hisseden hemşehrilerimizin duaları bizim en büyük desteğimizdir” ifadelerini kullandı.

Yerel Yönetimlerin bir bayrak yarışı olduğunu, her gelen belediye başkanının bir önceki belediye başkanından aldığı bayrağı daha yukarıya taşımak için gayret ettiğini söyleyen Başkan Dinçer, “Doğup büyüdüğümüz ve havasını teneffüs ettiğimiz bu şehre hizmet şükür vesilesidir. Allah’ın izniyle yine el ele vereceğiz, gönül gönüle vereceğiz ve Aksaray’ımız için gecemizi gündüzümüze katıp hizmet edeceğiz. Biz hizmeti ibadet kabul eden bir ecdadın torunlarıyız, Allah yolumuzdan ayırmasın. Fabrikada üretime katkı sağlayanın alın teri bizim tatlı yorgunluğumuzdur, işletmesini açan esnafımızın besmelesi bizim ortak duamızdır, gençlerimizin gelecek umudu bizim ortak hayalimizdir, çocuklarımızın tebessümü ortak değerimizdir. Aksaray akşamlarında evlerden yükselen aile huzuru hepimizin ortak mutluluğudur. Bu güne kadar büyük önem verdiğimiz Gönül Belediyeciliğini, yeniden yaşamak ve yaşatmak amacındayız. Biz vatandaşlarımızın oylarına değil gönüllerine talibiz. Vatandaşlarımızın gönüllerinde yer edinebilmek için çok çalışacağız, şehrimizi hak ettiği yere ulaştıracağız en önemlisi de şu anki muhabbetimizi seçimden sonra da devam ettireceğiz. İşte biz bütün bunları gerçekleştirdiğimiz anda gönüllerde kendimize yer bulabiliriz.” diye konuştu.

Her zaman olduğu gibi yine Aksaray için birlik ve beraberlik vakti olduğunu vurgulayan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy da, “Bugüne kadar nasıl Aksaray’ı temsil ettiysek ve Aksaray’ı böyle yüksek değerlere taşıdıysak bu seçimde de İl, İlçe, belde ve belediyelerin AK Partili olması için en yüksek kapasiteyle çalışacağız ve milletimizin desteğiyle başaracağız. Belediyecilik AK Parti geleneğidir, temel taşlarıdır. 2002 genel seçimleri ile başlayan kutlu yürüyüşümüz, 2004 ile beraber yerel yönetimlerde de halkımızın teveccühü ile iktidar olduk. O günden bugüne pek çok hizmet hayata geçti. İnşallah 31 Mart 2019’da da kıymetli hemşerilerimizin verecekleri güçlü bir destekle yola devam diyeceğiz.” dedi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ