Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,89 / Satış: 7,92
€ EURO → Alış: 9,40 / Satış: 9,44

Girişimci iş kadınlarından 10’uncu yıl kutlama programı

Girişimci iş kadınlarından 10’uncu yıl kutlama programı
  • 28 Şubat 2019 - 13:05

Kısa adı AGİK olan Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneği 10. Yılını coşkulu bir şekilde kutladı.Derneğe yeni üye olan 20 hanım girişimciye turuncu fular takıldı.

Okurlar Tesislerinde düzenlenen AGİK 10.cu Yıldönümü kutlama programına Aksaray Valisi Ali Mantı, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve eşi Hasibe Yazgı, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan,eşi Asiye Bayhan, İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş, Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Namık Özkan, İl Sağlık Müdürü Cengizhan Kılıçaslan, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü İsrafil Aktürk, İŞKUR Müdürü Mahmut, Akkuş, SGK İl Müdürü Bilal Akgün, Milli Eğitim Müdürü Ömer Kartal, İl Tarım Müdürü Bülent Saklav, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan, AHİLER Kalkınma Ajansı yetkilisi Resul Olcay, KOSGEP İl Müdürü Hakan Koçak ve çok sayıda davetli katıldı.

Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Hatice Şahin Eroğlu, yaptığı konuşmada Derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında önemli bilgiler aktardı.

Zeybek gösterisi programa renk katarken, Dernek Başkanı Hatice Şahin Eroğlu, derneğe sağladıkları katkılardan dolayı Aksaray Valisi Ali Mantı, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve eşi Hasibe Yazgı ile daire müdürlerine Teşekkür plaketi verdi.

Daha sonra AGİK’e yeni üye olan 20 hanıma, protokol eşleri tarafından derneğin simgesi olan turuncu renkli fular takıldı.

Gecenin en anlamlı bölümü ise 10. Yıl Pastasının kesilme anı oldu. Dernek Başkanı Hatice Şahin Eroğlu, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yargı’nın eşi Hasibe Yazgı ve derneğe üye tüm hanımlar 10.Yıl Marşı eşliğinde 10. Yıl pastasını keserek yıldönümünü coşkulu bir şekilde kutladılar..

Aksaray Haberleri - haberaksaray.com

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ