Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,67 / Satış: 7,70

Turan Yaldır: Artık Aksaray’ı savunan biri var

Turan Yaldır: Artık Aksaray’ı savunan biri var
  • 20.10.2015
  • 1.823 kez okundu

MHP Milletvekili Turan Yaldır, “Ülkeyi bölünme ve parçalanmanın eşiğine getirenler şimdi hiçbir sorumlulukları yokmuş gibi davranıyorlar.” dedi..

MHP Milletvekili Turan Yaldır, Aksaray´ı savunana artık biri var. Aksaray´ın umudu ümidi var. Geçmiş 13 yılda neler hangi hangi mazeretlerle yapılmadı Aksaray bunu artık görüyor biliyor. 7 Haziran´dan sonra gür bir sesle halkımızın sesi olmaya başladık inşallah 1 Kasım´dan sonra sesimiz halkımızın desteği ile daha gür olacak. Bunun örneği olarak yıllardır akıllarına dahi getirmedikleri havaalanı hakkında mecliste soru önergesi vererek bu konuyu tekrardan gündeme aldık. Aksaray´ın sorunlarının tek tek takipçisi olacağız.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulunan Turan Yaldır, 13 yıldır ülkeyi tek başına yönetenlerin her seçim öncesi ´bi daha bi daha´ söylemlerinde bulunduğunu belirterek bunların komik olduğunu söyledi. Yaldır, “Sanki ülkeyi 13 yıldır başkaları yönetiyor da sorumlular siz değilsiniz. 13 yılda bölünme ve parçalanmanın eşiğine getirdiğiniz. Türkiye´nin kaybedecek zamanı kalmamıştır. 1 Kasım´da Aksaray kendini aldatan ve kandıranlara gereken dersi verecek ve o zihniyeti siyasetin çöplüğüne gönderecektir.” şeklinde konuştu.

AK Parti iktidarının ülkeyi getirdiği durumun ortada olduğunu ifade eden Yaldır, sözlerini şöyle tamamladı: “Birileri, gücüne güç katıp zengin olurken fakir bir dilim ekmeğe muhtaç hale geldi. Terör, AKP´nin verdiği tavizlerden sonra iyice hortladı. Ülkemiz bölünmenin ve parçalanmanın eşiğine geldi. Tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çalışma yapması gerekenler şimdi ‘kandırıldık´ bahaneleri üretiyor. Kandırılanlar onlar değil kandırılan Aksaray, aklıyla alay edilen Türk milleti..

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ