Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Türk Eğitim Sistemini Belçika’da tanıttılar

Türk Eğitim Sistemini Belçika’da tanıttılar
  • 01.12.2015
  • 1.567 kez okundu

Aksaray Kamber Gülüzar Demir İlkokulu, eğitim öğretimde yeni bir çığır açarak Uluslararası projelerle Aksaray’daki ve Türkiye’deki eğitim öğretim sistemini dünyaya tanıtıyor..

Aksaray Kamber Gülüzar Demir İlkokulu İngilizce öğretmeni Sultan Durmuş, tarafından hazırlanan “Kahraman olmak ya da olmamak” adlı proje kapsamında , İtalya, Portekiz, Polonya, Bulgaristan ve Türkiye ortaklığında ilk toplantı ve gezi ’nın Libramont şehrine gerçekleştirildi.

Aksaray Kamber Gülüzar Demir İlkokulu Müdürü Enver Koç, Belçika’da gerçekleştirilen proje gezisine ilişkin yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi.

“Okulumuz İngilizce öğretmeni Sultan Durmuş tarafından hazırlanan “Kahraman olmak ya da olmamak” adlı proje kapsamında Belçika, İtalya, Portekiz, Polonya, Bulgaristan ve Türkiye olarak ilk toplantımızı ve gezimizi Belçika’nın Libramont şehrinde gerçekleştirmiş olduk.

İngilizce öğretmenimiz Sultan Durmuş ve Sınıf öğretmenimiz Polat Oğuz’unda katıldığı toplantı ve gezi kapsamında Belçika’nın Libramont ilkokulunda okulun fiziki özellikleri ve eğitim ortamını inceledik. Sınıfları ziyaret edilip karşılaştırmalar yaptık. Okulumuz ve bizler adına çok verimli bir proje toplantısı ve gezisi olmuştur.”

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ