Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

10 aydır sahada, metal yorgunluğunu kırmak için aday oldu

10 aydır sahada, metal yorgunluğunu kırmak için aday oldu
  • 26 Kasım 2021

Yaklaşık 10 ay evvel çalışmalara başlayan Sivas Kahveciler Kıraathaneciler ve İnternet Kafe İşletmecileri Esnaf Odası Lider adayı Sedat Karabulut …

Yaklaşık 10 ay evvel çalışmalara başlayan Sivas Kahveciler Kıraathaneciler ve İnternet Kafe İşletmecileri Esnaf Odası Lider adayı Sedat Karabulut, metal yorgunluğunu kırmak için aday olduğunu belirtti.

Sivas Kahveciler Kıraathaneciler ve İnternet Kafe İşletmecileri Esnaf Odası Olağan Genel Konseyine yaklaşık 1.3 ay kaldı. Tam 1 yıl öncesinden adaylığını açıklayıp çalışmalara başlayan Sedat Karabulut, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yaklaşık 25 yıldır dalın içerisinde bulunduğunu belirten Karabulut, esnafın problemlerine tahlil üretmek ve odada oluşan metal yorgunluğunu kırmak için aday olmaya karar verip çalışmalara başladığını belirtti. Kara bulut yaptığı açıklamada, “Sayın liderin gücünün bittiğini düşündüğümüz için aday olmaya karar verdim. Kahveci esnafına ve bölüme hizmet etme imkânı kalmadığını düşünüyoruz. Bıkkılık ve metal yorgunluğu olduğunu düşünüyoruz. Halbuki bizim esnafımızın tahlil bekleyen çok önemli problemleri var, dertleri var. Oluşan bu metal yorgunluğunu kırıp, esnafımızın meselelerine tahlil üretebilmek için bir yıl öncesinden aday oldum. 10 aydır çalışmalarını sürdürüyorum” dedi.

İHA

blank

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ