Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,73 / Satış: 5,75
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

24 Haziran bireylerin değil, bir milletin kaderinin seçimidir

24 Haziran bireylerin değil, bir milletin kaderinin seçimidir
  • 31.05.2018
  • 750 kez okundu

AK Parti Milletvekili Adayları İlknur İnceöz, , , ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte seçim ziyaretleri kapsamında Sultanhanı ve Eskil İlçelerini ziyaret edip, 24 Haziran Seçimlerinde güçlü bir destek istediler.

İlk olarak Sultanhanı İlçe Belediye Başkanı Fahri Solak’ı ziyaret eden AK Parti heyeti, İlçe esnafını ziyaretin ardından, Eşmekaya Beldesini ve Eskil İlçesini ziyaret etti.

24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yapan AK Parti Heyeti; “Elde edilecek zaferler ile Türkiye’nin yepyeni aydınlık bir geleceğe doğru yol alacağını belirtti. 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin istikrarının güvencesi, istikbalinin sigortası olduğuna dikkat çeken Milletvekili Adayları, Ülkemize yönelik yapılmaya çalışılan gerek ekonomik operasyonları, gerekse siyasi operasyonları milletimiz doğru okumalıdır. Bu bakımdan 24 Haziran’da Türk milletinin tercihini Türkiye’nin istikrarından yana kullanacaklarına inanıyoruz. 24 Haziran seçimleri bireylerin seçimi değil, bir milletin kaderinin seçimidir” dediler.

Sultanhanı İlçesi sakinleri ise, “İlçe olmaları için büyük gayret gösteren Başta Grup Başkanvekilimiz İlknur İnceöz olmak üzere, Milletvekillerimiz ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Dış mihraklar her ne kadar ülkemizin ekonomisi üzerinde oyun oynamaya çalışırsa çalışsın, Milletin Adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkacağız” dediler.. (HaberAksarayCom)

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ