Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

81 il 81 ziyaret

81 il 81 ziyaret
  • 07.09.2017
  • 1.282 kez okundu

Sağlık Bakanlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla 81 ilde gerçekleştirilen program kapsamında, sağlık yöneticileri kamu hastanelerine bağlı sağlık tesislerinde nöbetçi personel ile hasta ve hasta yakınlarıyla bayramlaştı..

Sağlık Bakanlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla 81 ilde gerçekleştirilen program kapsamında, sağlık yöneticileri kamu hastanelerine bağlı sağlık tesislerinde nöbetçi personel ile hasta ve hasta yakınlarıyla bayramlaştı.

Bu kapsamda Aksaray’a gelen Sağlık Bakanlığı Şehir Hastaneleri Daire Başkanı Sait Çelebi, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Ziyarete Aksaray İl Sağlık Müdürü Vekili Dr.Hüseyin Sarıkaya, Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter V. Uzm. Dr. Ahmet Korkmaz, Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Mali Hizmetler Başkanı Abdurrahman Dağdelen, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Cengizhan Kılıçaslan eşlik etti. Diğer bir ziyarette ise, Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Uluslararası Kuruluşlarla İlişkiler Daire Başkanı Yusuf Irmak Ortaköy Devlet Hastanesi çalışanları ve hastalarına ziyarette bulundu. Her iki ziyarette de hastanedeki nöbetçi sağlık çalışanları , hasta ve hasta yakınları ile birebir ilgilenilip sohbet edilerek, geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu ve bayram kutlama dilekleri iletildi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ