Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Ak Gençlik ‘Evet’ Gazetesini Aksaray’da dağıtmaya başladı

Ak Gençlik ‘Evet’ Gazetesini Aksaray’da dağıtmaya başladı
  • 10 Mart 2017 - 17:12

16 Nisan’a kadar bütün gençlere “EVET” Gazetesi dağıtmayı hedefleyen Ak Parti Aksaray Gençlik Kolları Aksaray’da bulunan gençlere gazete dağıtımına başladı.

16 Nisan’a kadar bütün gençlere “EVET” Gazetesi dağıtmayı hedefleyen Ak Parti Aksaray Gençlik Kolları Aksaray’da bulunan gençlere gazete dağıtımına başladı.

Konuyla ilgili basın açıklamasında bulunan Aksaray Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Aktaş şu ifadelerde bulundu:

“ Bilindiği üzere yüce milletimiz kendi kaderi açısından 16 Nisan’da çok mühim bir karar verecektir. Kendi makus talihini yenmek isteyen bu millet 100 yıl önce yaptığı gibi 15 Temmuz’da  da bir milli mücadele örneği göstermiş ve devletinin, aziz Türk milletinin asla esir alınamayacağını, tutsak edilemeyeceğini tüm dünyaya haykırmıştır. Milletimiz engin bir feraset örneği göstererek emsali olmayan tarihinden mütevellit yine bir tarih yazmaya hazırlanmaktadır.

Milletimizin kutlu yürüyüşünde engel teşkil eden sistem içindeki bozukluklar ve aksaklıklar yeni anayasa değişikliği ile beraber giderilmek istenmektedir. Milletimizi seçim yapamaz hale getirmeye çalışan ve bu minvalde hareket eden tüm odaklara karşı bu necip millet şüphesiz 16 Nisan referandumunda kararını ‘EVET’ yönünde kullanarak tarih önünde kendisine karşı gelmeye çalışan tüm dış güçlere karşı yine emsalsiz bir tokat atacaktır. Bu durum neticesinde  önceki yıllardaki vesayet odaklarının yapmış olduğu ve milletimizin fakirleştirildiği, iradesinin elinden alındığı günleri görmeyen genç kardeşlerimizi bilgilendirmek üzere Genel Merkez Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenen ve ilimize 20 bin adet gönderilen ’18 Maddelik Referandum Değişikliği’ni ve ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlatan EVET Gazetesini 16 Nisan’a kadar bütün genç kardeşlerimize dağıtmaya başladık. Aksaraylı hemşehrilerimizi yeni sistem hakkında bütün bilgilendirmeyi yaparak 20 bin adet gazetemizi dağıtmış olacağız.

Büyük ve necip milletimizin bekası için, milyonlarca ümmet için, dertlerine deva olabilmek adına yeni anayasaya ‘EVET’ diyoruz ve milletimizin evet karar vereceğine sonuna kadar inanıyoruz.”dedi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ