Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Ak heyet Köy Muhtarları ile istişare yaptı

Ak heyet Köy Muhtarları ile istişare yaptı
  • 16.02.2016
  • 1.343 kez okundu

Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay tarafından başlatılan ve tüm hızıyla devam eden muhtarlarla istişare toplantısı Gülağaç İlçesi, Güzelyurt İlçesi ve Eskil ilçesi’ne bağlı köylerin muhtarları ile gerçekleştirildi..

AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay tarafından başlatılan ve tüm hızıyla devam eden muhtarlarla istişare toplantısı bugün de Gülağaç İlçesi, Güzelyurt İlçesi ve Eskil İlçesi’ne bağlı köylerin muhtarları ile gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay Başkanlığı’nda İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıya tüm köylerin muhtarları katılırken, AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri de toplantıda hazır bulundu.

Muhtarlarla istişare toplantısını geleneksel hale getirip muhtarların sorun, sıkıntı ve taleplerini birebir görüşerek çözüm üretmek amaçlı gerçekleştirilen AK Parti İl Başkanlığı, toplantıda tüm muhtarları tek tek dinleyerek bu sorun ve sıkıntılara çözüm üretiyor. Bunların yanı sıra talepleri de tek tek kaydeden AK Parti İl Başkanlığı, köylerin gelişmesi, daha modern bir hale gelmesi ve daha da yaşanabilir kılınması için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Toplantı öncesi muhtarlara hitaben bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay, göreve geldikleri günden bu yana muhtarlarla istişare toplantılarına büyük önem verdiklerini belirterek, “Biz heyet olarak köylerimizde, mahallelerimizde, ilçelerimizde neler olup bittiğini çoğu zaman göremeyebiliyoruz. Veya başkalarının ağzında duyup konuya tam anlamı ile yaklaşamıyoruz. Şimdi ise uzun süredir siz değerli muhtarlarımızla yaptığımız bu toplantılar her alanda ciddi katkılar sağladı. Burada siz değerli muhtarlarımızı bir bir dinliyor, sorun, sıkıntı ve taleplerini alıyor, sonra yapılması gereken çalışmayı başlatıp sonuç alıyoruz. Bu nedenle muhtarlarımız bizim için çok önemli. Muhtarlarımız mahallede, köyde, ilçede yaşayan tüm vatandaşlarımızın sesidir. Biz bu vatandaşlarımıza siz değerli muhtarlarımız ile ulaşıp sorunları gidermeye çalışıyoruz. Allah izin verirse elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Toplantıda taleplerini sunan muhtarlar ise AK Parti Teşkilatı’na duyarlılığından dolayı teşekkür ederek, “Aksaray’da nerede olursak olalım derdimizi anlatacağımız bir makam var. Buraya gelip köyümüzün, ilçemizin veya mahallemizin sorun ve sıkıntılarını, oralarda yaşayan vatandaşların taleplerini birebir iletiyoruz. Sağ olsun yöneticilerimiz de bunlara bir çözüm üreterek çalışmalar yapıyorlar. Biz emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ