Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,78 / Satış: 7,81
€ EURO → Alış: 9,32 / Satış: 9,36

Ak Parti heyeti sanayi esnafı ile buluştu

Ak Parti heyeti sanayi esnafı ile buluştu
  • 06 Şubat 2019

ve beraberindeki AK heyet sanayi esnafını ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sanayi esnafı ile buluşan Belediye Başkan adayı Dinçer, esnafın istek ve görüşlerini alıp not ederek taleplerin değerlendirileceğini kaydetti.

Sanayi esnafının ülkeye ve Aksaray ekonomisine önemli bir katkı sağladığını ve şehri geleceğe hazırlamak için birlik ve beraberlik içinde gayret edeceklerini ifade eden Dinçer, “Sizlerin daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeyi esnafa olan borcumuz olarak kabul ediyoruz.” dedi.

Şehre değer katan her esnafın kapısını çalıp, elini tutacaklarını Aksaray’a hizmet etmekle ilgili heyecanlarını ve yapacaklarını paylaşıp, Aksaray’ı birlikte yönetmekle ilgili verdikleri sözleri diri tutup, Aksaray’a daha da büyütmenin onurunu da birlikte yaşayacaklarını anlatan Dinçer, “Sanayi bizim öncelik verdiğimiz ve üzerinde ehemmiyetle durduğumuz bir yer. Çünkü şehirlerin gelişmesinde etken olan en önemli değerlerden birisi sanayi bölgesidir. Sanayici esnafının sorunlarını istişare ederek ortak akıl noktasında ve kimseyi incitmeden çözüme kavuşturacağız. İstişare içerisinde herkesin hayrına olacak şekilde ve en kısa sürede çözmek için elimizden geleni ziyadesiyle yapacağız.” diye konuştu.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ