Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Ak Parti heyetinden ekonomiye katkı sağlayan kuruluşlara ziyaret

Ak Parti heyetinden ekonomiye katkı sağlayan kuruluşlara ziyaret
  • 23.01.2016
  • 1.292 kez okundu

Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay öncülüğünde İl Başkan Yardımcısı Ekonomi İşleri Başkanı Bayram Ali Kalkan ve heyeti ile birlikte Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve KOSGEB Aksaray Hizmet Merkezi Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi..

Ziyarete katılan İl Başkan yardımcısı , Ak Parti Ekonomi İşleri Birimi olarak ekonomiye katkı sağlayan bütün kurum ve kuruluşları ziyaret ediyoruz. Bunlarla ilgili tüm çalışmaları ve sıkıntıları istişare ediyoruz. Hükümetimizin Esnafa, çiftçiye ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımıza vermiş olduğu destek ve çalışmalar devam edecek. Sizlerinde bu süreçte vermiş olduğunuz desteğe ve emeklerinize teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum dedi.

Ziraat Odası başkanı Emin Koçak, yapmış olduğunuz bu ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz. Bu İl hepimizin, hep birlikte çalışıp daha ileriye götürmek hepimizin görevidir. Aksaray’ımız için çalışmaya devam edeceğiz. Çiftçilik Aksaray’da önemli bir yere ve ekonomiye sahip. Aksaray’ımızın çıtasını daha fazla yükseltmek için hep birlikte gayret göstereceğiz dedi.

Esnaf ve sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan, Böyle bir düşüncenizin olması gerçekten çok güzel. Aksaray’ımız gerek konumu itibari ile gerek yapısı ile çok önemli bir yer. Biz esnafların ayakta durabilmesi için şüphesiz ki hükümetimizin desteğine ihtiyacımız var. Sizlerin böyle bizleri düşünerek yanımızda olduğunuzu Ak Parti olarak görmek bizleri mutlu etti. Bizlerinde tek ve ortak olan gayemiz Aksaray’ımız için ne yapabiliriz düşüncemizdir. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

KOSGEB Aksaray Hizmet Merkezi Müdürü Hakan Koçak, Aksaray’ın gelişmesi için bir tuğla, bir taş da biz koyabiliyor isek ne mutlu bize. Aksaray’ı ileri taşımak adına girişimcilerimize hükümetimizin ve KOSGEB bünyesince belirlediği projeler devam ediyor. Aksaray’ı geliştirmek adına girişimcilere destek olma gayreti içerisindeyiz. Ziyaret ederek bizleri şereflendirdiniz, teşekkür ederiz dedi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ