Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Ak Parti İl Başkanı Altınsoy, Karayolları şube şefliğini ziyaret etti

Ak Parti İl Başkanı Altınsoy, Karayolları şube şefliğini ziyaret etti
  • 22 Aralık 2017 - 16:30

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte Karayolları Şube Şefi Mustafa Doğan’ı ziyaret ederek, Karayolları ağında yapılan çalışmalar ve makine parkı hakkında bilgi aldı..

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte Karayolları Şube Şefi Mustafa Doğan’ı ziyaret ederek, Karayolları ağında yapılan çalışmalar ve makine parkı hakkında bilgi aldı.

Şube şefi Mustafa Doğan, Ulaştırma Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğünce ilimizde yürütülen, hedeflenen çalışmalar ve yatırım faaliyetleri hakkında İl Başkanı Altınsoy ve Merkez İlçe Başkanı Aktürk’e bilgi verdi. Yol yapım çalışmaları ve projeleri, Kavşak projeleri, Bakım, Onarım, Trafik Güvenliği, Bakımevleri yapılması vb. projeler hakkında da bilgiler aktardıktan sonra makine parkını ziyaret ettiler.

Ziyaret sonrası açıklama yapan İl Başkanı Altınsoy; Son zamanlarda hayata geçirilen devasa projelerle ülke genelinde karayolu standartlarımızın üst seviyelere ulaştığını, Aksaray’ın da bu yatırımlardan büyük pay aldığını ve ilimizdeki yatırımların büyük bir hızla devam ettiğini ifade etti. Başkan Altınsoy; ilimizde yürütülen projelerin hayata geçirilmesinde, Karayolu Teşkilatının tüm personeline gösterdikleri özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ