Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,67 / Satış: 7,70

AK Parti il teşkilatının görevden alınma iddiaları asılsız çıktı

AK Parti il teşkilatının görevden alınma iddiaları asılsız çıktı
  • 19.10.2016
  • 3.539 kez okundu

Ak Parti Aksaray il teşkilatı görevine devam ediyor!

Aksaray Ak Parti il teşkilatının görevden alındığı iddiası bir köşe yazarı tarafından ortaya atılmıştı. Söz konusu gazetecinin 27 Eylül tarihinde kaleme aldığı köşe yazısında Ak Parti il teşkilatının görevden alındığı ve tebliğ yazısının beklendiğini iddia etmişti.

Yazar, Genel Merkez’in il teşkilatını kesin olarak görevden alındığı tezi üzerinden ilgili yazısında il teşkilatının yönetim ve politikalarını da sert dille eleştirmişti.

İlgili yazının üzerinden 20 gün geçmesine rağmen Ak Parti il teşkilatının görevine devam etmesi, iddiayı ortaya atan yazarın Aksaray’ın kamuoyunu yanlış bilgilendirmekle suçlandığı ve Aksaray halkının bu konuya tepki gösterdiği öğrenildi.

Konuyla ilgili Aksaray Ak Parti teşkilatından bir açıklama yapılmazken bu gibi asılsız haberlerin teyit edilmeden yayınlanması durumunda hem şehir hem de parti zarar gördüğü muhakkak. Başta Aksaray teşkilatının bu asılsız, yaralayıcı, kasıtlı yazıya doğal olarak da gazeteciye hesap sorması beklendiği aşikârdır. Başka bir konu da teşkilatın sessiz kalarak sanki yazı doğruymuş gibi beklemesidir.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar doğan er dedi ki:

    bu dediğiniz gazetecinin kim olduğunu herkes biliyor. işi gücü kendinin reklamını yapmak olan yalancı ve zavallı birisi. buna yazma fırsatı verenler de bunun gibi işte ne olacak.

  2. Avatar mustafa dedi ki:

    haberde bahsedilen köşe yazarı için bir yaptırım oldu mu acaba? il teşkilatından da bir açıklama olmadı sanırım? bilgi verir misiniz.

YORUM YAZ