Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

Ak Partili Kadınlar Ramazan’ın bereketini paylaşıyor

Ak Partili Kadınlar Ramazan’ın bereketini paylaşıyor
  • 27 Nisan 2021

AK Parti Aksaray Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve yönetim kurulu üyeleri her sene Ramazan ayında gerçekleştirdikleri programlarına bu yıl da devam ediyor.

Pandemi kurallarına riayet edilerek Ramazan ayında da çat kapı ev ziyaretlerini sürdüren AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri gönül köprüleri kurmaya devam ediyor.

Hayırda yarışmak konusunda Ramazan ayının bir fırsat ayı olduğunu dile getiren Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, “Bereketi paylaşalım, iyilikte buluşalım sloganı ile çat kapı ziyaretlerde bulunuyoruz. Bu çerçevede AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak ilimizdeki ihtiyaç sahiplerimizin sofralarına bizimde bir katkımız olsun istiyoruz. İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanımız Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanımız Şükrü Öztürk ve yönetim kurulu üyelerimizle koordineli şekilde yürüttüğümüz bu çalışmalarda öncelikle Allah’ın rızasını kazanmanın gayreti içerisinde olmaya çalışıyoruz” dedi.

AK Parti Aksaray İl teşkilatları olarak Ramazan süresi boyunca birçok ailenin kapısını çalacaklarını dile getiren Başkan Polat, “AK Parti’nin Türkiye’ye kazandırdığı en önemli konulardan biri de paylaşma ve yardımlaşma kültürünü benimsemiş ve benimsetmiş olmasıdır. AK Partinin neferleri olarak ‘Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir’ düsturu ile hareket ediyor, ilimizde bulunan herkese ulaşmaya gayret ediyoruz. AK kadınlar olarak parti büyüklerimizin gece gündüz demeden hizmet etme aşkını kendimize örnek alıyor, Aksaraylı hemşerilerimizin sofrasına, acısına, kederine, mutluluğuna ortak oluyoruz” şeklinde konuştu.

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ