Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,75 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,34 / Satış: 6,36

19’uncu Akademik Bilişim başlıyor

19’uncu Akademik Bilişim başlıyor
  • 03.02.2017
  • 1.295 kez okundu

Aksaray Üniversitesi’nin (ASÜ) ev sahipliğinde düzenlenen ve bu yıl 19’uncusu yapılacak olan Akademik Bilişim için hazırlıklar tamamlandı. Organizasyon, 4 Şubat Cumartesi günü, konferans öncesi kurslarla başlıyor.

Aksaray Üniversitesi’nin (ASÜ) ev sahipliğinde düzenlenen ve bu yıl 19’uncusu yapılacak olan için hazırlıklar tamamlandı. Organizasyon, 4 Şubat Cumartesi günü, konferans öncesi kurslarla başlıyor.

Bilgi teknolojilerini tüm yönleriyle tartışmak, deneyimleri paylaşmak, eğitim ve bilişim politikalarına katkıda bulunmak için düzenlenen organizasyona, 6 bin civarında katılımcının gelmesi bekleniyor. Bu kapsamda 70 farklı salonda bilişim teknolojileri tüm detaylarıyla konuşulacak. İnternet Derneği’nin katkılarıyla düzenlenen organizasyonda ana tema ve konulara uygun akademik bildiriler de sunulacak. Katılımın tamamen ücretsiz olduğu etkinliğe, Türkiye’den ve Türki Cumhuriyetlerden akademisyenler, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör yöneticileri, bilgi işlem merkezlerinin çalışanları, kütüphaneciler, eğitimciler, öğrenciler ve lisanslama hizmetleri gibi bilişim çalışmaları yapan firmaların temsilcileri katılacak.

10 Şubat’ta tamamlanacak olan Akademik Bilişimle ilgili detaylı bilgilere ab2017.aksaray.edu.tr adresinden erişilebiliyor..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ