Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

AKHAYKOR: Hayvanları sevmeyen insanları sevemez

AKHAYKOR: Hayvanları sevmeyen insanları sevemez
  • 03.12.2015
  • 1.724 kez okundu

Aksaray Hayvan Hakları Koruma Derneği(AKHAYKOR) yönetim kurulu üyeleri ve bir grup hayvan sever, Aksaray Belediyesine ait Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundular..

Aksaray Hayvan Hakları Koruma Derneği (AKHAYKOR) Başkanı Av. Yakup Zengin, Başkan Yardımcısı Meltem Acar ile yönetim kurulu üyeleri ve hayvan severler: Filiz Erdemir, Naile Kozan Aydın, Muazzez Dalkılıç Toprak, Saliha Toprak, Hatice Şahin Eroğlu, Esen Uz Sökmen, Işıl Kalaycı, Serpil Bekir Kulak, Rukiye Us Tahtasız Derya Atılgan, Neslihan Tulga, Fırat Musaoğlu, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde hayvanlara yanlarında getirdikleri çeşitli yiyecekleri vererek, sevgi gösterdiler.

Ziyaret sırasında yapılan incelemelerde Rehabilitasyon merkezinin çok temiz, tertipli olduğu ve hayvanların konaklama sırasında yatacakları yerden yiyecek ve içeceklerine kadar her ihtiyacının düşünüldüğü bir ortam gözlemlendi.

Aksaray Hayvan Hakları Koruma Derneği yöneticileri, “Hayvanları sevmeyen insanları sevemez” diyerek içinde hayvan sevgisi olan herkesin, sokakta yaşayan kedi ve köpekler başta olmak üzere bütün sokak hayvanlarına sahip çıkmasını ve özellikle içinde bulunduğumuz kış mevsiminde onları aç bırakmamasını istediler..

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ