Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

AKİMDER’den Değerlendirme ve İstişare Toplantısı

AKİMDER’den Değerlendirme ve İstişare Toplantısı
  • 14.04.2017
  • 1.142 kez okundu

Aksaray İmam Hatip Mezunları Derneği’nin (AKİMDER) Okurlar Dinlenme Tesisinde istişare ve değerlendirme toplantısı düzenlendi..

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşçı, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı Ahmet Koçaş, Aksaray İmam Hatip Mezunları Derneği’nin (AKİMDER) Okurlar Dinlenme Tesisinde düzenlendiği istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

AKİMDER Başkanı Kuddusi Bakar toplantının hem referandum öncesi değerlendirme hemde sivil toplum örgütleri olarak Aksaray için neler yapılabilir konusunda istişare yapmak üzere düzenlendiğini açıkladı. Kuddusi Bakar, AKİMDER’in sosyal sorumluluk projesi kapsamında kurdukları Öncü Spor’dan da bahsetti.

Toplantıda söz alan Milletvekili Mustafa Serdengeçti, Aksaray’ın istikrarlı bir şekilde büyüdüğünü söylerken Milletvekili Cengiz Aydoğdu’da Türkiye’nin dünyanın 16’ncı büyük ekonomisine sahip olduğunu ve bu başarının kendiliğine meydana gelmediğini söyledi.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşçı, Türkiye’nin Uzun adam sayesinde iyi bir ivme yakalayarak ticaret rakamlarının rekor seviyesine ulaştığını söyledi. Cenap Aşçı, Türkiye’de hiçbir şeyin eskisi olmadığını belirterek 17 Nisan sabahı Yeni ve Güçlü bir Türkiye’nin temellerinin atılacağını ifade etti.

Toplantıya Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşçı, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı Ahmet Koçaş, Eskil ilçe Belediye Başkanı Niyazi Alçay, Yeşilova Belediye Başkanı Adnan Bayraktar, Topakkaya Belediye Başkanı Yılmaz Akbulut ve sivil toplum örgüt temsilcileri katıldı..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ