Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,28 / Satış: 7,31
€ EURO → Alış: 8,56 / Satış: 8,59

Akin yolu asfaltı tamamlandı

Akin yolu asfaltı tamamlandı
  • 16 Haziran 2017 - 01:41

Aksaray Belediye Bakanı Haluk Şahin Yazgı, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti asfalt çalışması tamamlanan Akin Yolunu yerinde inceledi..

Aksaray Belediye Bakanı Haluk Şahin Yazgı, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti asfalt çalışması tamamlanan Akin Yolunu yerinde inceledi.

Aksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, halk arasında Akin yolu olarak 126. Caddede başlattığı asfalt çalışmalarını tamamlayarak yolu tekrar trafiğe açtı. Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti tamamlanan Akin yoluna giderek çalışmaları incelediler.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, şehrin giriş yolları arasında bulunan Akin Yolunun nihayet tamamlandığını belirterek “Biz burada yoğun bir çalışma başlattık. Bir taraftan TOKİ- İl Özel İdare arasında bağlantı yolunun alt yapı çalışmalarını yürütürken bir diğer yandan da Akin yolunu tamamladık.

İl Özel İdare, Akin yolunda kendi alanına giren bölümde çalışmasını tamamladı. Bizlerde kendi mücavir alanlarımızda kalan kısımda zemin sertleştirmesini titizlikle yürüterek yolu asfaltladık. Yolu tekrar trafiğe açarak vatandaşımızın hizmetine sunduk” diye konuştu.

Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti, bölge halkının Akin Yolunun ile ilgili beklentisinin yapılan çalışma ile karşılandığını söylediler. Belediyenin çalışmalarını yakından takip ettiklerini açıklayan Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti, buradan da Çiftlik Mahallesine geçerek tamamlanan asfalt yolu incelediler..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ