Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

AKMEK’de çocuklar için duvar boyama şenliği yapıldı

AKMEK’de çocuklar için duvar boyama şenliği yapıldı
  • 07.09.2016
  • 1.652 kez okundu

Kısa adı AKMEK olan Aksaray Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ve Kadın Aktivite Merkezi’nde çocuklar için duvar boyama şenliği yapıldı..

Birçok ailenin yaz döneminde tercih ettiği Aksaray Belediyesi bünyesinde açılan AKMEK yaz kurslarının 9 haftalık eğitimi tamamlandı. Çeşitli yaş gruplarında 260 öğrencinin katıldığı yaz kurslarının kapanışı da, açılışında olduğu gibi büyük bir coşku ve eğlenceye sahne oldu.

Çocukların yeteneklerini keşfetmesi, özgüven bilinci oluşması, yaratıcılıklarını geliştirmesi, grup içerisinde iletişimi ve ekip çalışmasını güçlendirmek için AKMEK’te 16 branşta yaz kursu açıldı.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yaz kurslarına gelen çocukların kişisel gelişimlerine katkı sağlayacağını aktardı. Başkan Yazgı, ayrıca yaz kurslarının 9 haftalık eğitim süresinin de tamamlandığını bildirdi.

Yaz kurslarında açılan branşlar arasında Çakıl Taşları, Porselen Boyama, Ebru, Kâğıt Telkârî, Bez Oyuncak Yapımı, Dini Değerler Eğitimi, Kâğıt Rölyef, Takı Tasarım, Basit Nakış, Gençlere Yağlı Boya Resim, Kara Kalem Resim, Çocuklara Yağlı Boya Resim, Kaligrafi, Kokulu Taş ve Sabun, Step-Aerobik-Pilates-Fıtness kursları yer aldı.
Yaz kurslarının kapanışı, kursa katılan çocukların Duvar Boyama Şenliği ile taçlanmış oldu..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ