Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

AKP, ANAP gibi dağılacak, CHP geliyor

AKP, ANAP gibi dağılacak, CHP geliyor
  • 30.10.2015
  • 1.502 kez okundu

CHP Aksaray Milletvekili adayları ortak yaptıkları basın açıklamasında; “AKP, ANAP gibi dağılacak, CHP iktidar olmaya geliyor” dediler..

CHP Aksaray Milletvekili adayları ortak yaptıkları basın açıklamasında;

“Yapılan tüm kamuoyu yoklamalarında, Tek başına iktidarı hiçbir partinin yakalayamayacağı, CHP’nin oyunu ve milletvekili sayısını artıracağı görülüyor. Sn Bülent Arınç’ın belirttiği gibi AKP iktidara mecbur ve mahkûm bir partidir. Rant dağıtarak, mevki ve makam dağıtarak ayakta kalabilir. Sayın Cumhurbaşkanının belirttiği gibi şeffaflık yasası çıktığı zaman il başkanı bile bulamayacak bir partidir. Hukuku, eğitimi, dış politikayı, toplumsal barışı katletmesi nedeni ile AKP dağılacak. Rüşvet aldılar, yakalandılar, örttüler bu nedenle AKP dağılacak. Devleti, milletin tepesine biber gazı ve toma olarak yağdırdılar. AKP bu nedenle dağılacak. Gezi olaylarında gencecik çocukların ölümüne sebep oldular. Bu nedenle AKP dağılacak. 7 Haziran’da seçim yaparak iradesini ortaya koyan milletin iradesini tanımadığı için AKP bu nedenle dağılacak.

Merkez projesi ile, mazot 1.80 TL diyerek, Asgari ücret 1500 TL diyerek, memur ve işçi emeklisine ramazan ve kurban bayramında birer ikramiye diyerek, aile sigortası, en düşük gelir 720 TL olacak diyerek, öğretmenin ve öğrencinin ayağına yemeğini götüreceğim diyerek, yem ve gübreden KDV’yi kaldıracağım diyerek, gücün hukuku değil hukukun gücü diyerek, toplumsal barış diyerek, demokratik bir anayasa diyerek, yurtta barış dünyada barış diyerek, partizanlık değil emek, ve liyakat diyerek geliyor. Bundan sonra ülkemiz eşit, özgür, mutlu insanların yaşadığı katma değeri yüksek ürünlerin üretildiği bir ülke olacak. G.20 de, insani gelişmişlikte başa oynayan bir ülke olacak.”

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ