Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, engellileri unutmadı

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, engellileri unutmadı
  • 22.12.2016
  • 1.506 kez okundu

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekim Uzm. Dt. Evrim Doğan başkanlığında bir ekip, Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı eğitim vermekte olan Aksaray Özel Eğitim ve Uygulama Merkezini ziyaret ederek, merkeze devam eden özel çocukları ağız ve diş sağlığı taramasından geçirdiler.

Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı olarak hizmet veren Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekim Uzm. Dt. Evrim Doğan başkanlığında bir ekip, Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı eğitim vermekte olan Aksaray Özel Eğitim ve Uygulama Merkezini ziyaret ederek, merkeze devam eden özel çocukları ağız ve diş sağlığı taramasından geçirdiler.

Okul Müdiresi Esra Nazire Meşincigiller tarafından karşılanan Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Evrim Doğan ve beraberindekiler, Okul Müdiresi Meşincigiller ’den okul ve okulda uygulanan eğitim müfredatı hakkında bilgiler aldılar.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Uzm. Diş Hekimi Evrim Doğan, “ Okul Müdiresi Esra Meşincigiller nezdinde, çocukların hayatın tüm alanında varlık göstermelerine yardımcı olmak, onlara hayatı kolaylaştırmak amacıyla özveri ve fedakârca çalışan öğretmenleri de başarılarından dolayı kutladı.

ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL HİZMET

Özel çocuklarla duygusal anlar yaşayan Ağız ve Diş Sağlığı ekibi, Eğitim ve Uygulama Merkezinde eğitim gören özel çocukları ağız ve diş sağlığı taramasından geçirdiler.

ADSM Başhekimi Uzm.Dt. Evrim Doğan, “Merkezde eğitim gören özel çocuklarımıza ağız ve diş sağlığı taraması yaptık. Ağız ve Diş Sağlığı problemleri olan özel çocuklarımızı öğretmenleri ve velileri ile diş çekimi, dolgu, diş taşı temizliği gibi tedavilerini yapmak üzere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize davet ettik. Okul idaresi ile yaptığımız planlama doğrultusunda özel çocuklarımıza özel hizmet vereceğiz, onların ağız ve diş sağlığı konusunda yapılması gereken tedavilerini ADSM olarak üstlendik” dedi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ